با همکاری فرمانده نیروی دریایی انتقال ملوان به هدایتی نهایی می‌شود

خسته‌بند در گفت‌وگو :
با همکاری فرمانده نیروی دریایی انتقال ملوان به هدایتی نهایی می‌شود

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: با دخالت و همکاری فرمانده کل نیروی دریایی انتقال ملوان به هدایتی نهایی می‌شود.

حسن خسته‌وند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد انتقال سهام باشگاه ملوان به حسین هدایتی گفت: خوشبختانه هدایتی ورود خوبی به باشگاه ملوان کرد و حضور او که یک بخش خصوصی است با استقبال مسئولان استانی،‌شهری و مردم و هواداران انزلی برخوردار بود.

وی ادامه داد: ‌حضور در باشگاه ملوان توجیه اقتصادی، فنی و مالی هم دارد زیرا باشگاه ملوان یک تیم ریشه‌دار و باسابقه است. تیمی که بیش از نیم قرن قدمت دارد و تیم‌های پایه آن در تمامی رده‌ها قهرمان است. بیش از 7 هزار فوتبالیست نوجوان و جوان در رده‌های مختلف سنی آموزش فوتبال می‌بینند و می‌توان از این استعدادهای فراوان درآمد زایی خوبی داشت.

خسته‌وند تصریح کرد: در صورت حضور قطعی هدایتی در ملوان فرماندار‌،‌ امام جمعه شهر وسایر مسئولین و من حامی هدایتی خواهیم بود تا باشگاه ملوان مثل گذشته حضوری قدرتمند در مسابقات لیگ داشته باشد و من هر کاری از دستم بربیاید، برای کمک به ملوان انجام خواهم داد.

وی در مورد اینکه چرا قرارداد نهایی بین هدایتی و ملوان امضا نشده است،‌گفت:‌نقطه نظرات نهایی باقی مانده که با دخالت و همکاری امیر سیاری فرمانده کل نیروی دریایی این مسئله به سرانجام می‌رسد و بخش خصوصی در باشگاه ملوان فعال خواهد بود.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.