بازی می توانست مساوی تمام شود

حسين خطيبي پس از شکست 2 بر يک گسترش فولاد مقابل ملوان اظهار داشت: بازي خوبي بود ما در نيمه اول عملکرد خوبي داشتيم اما در نيمه دوم تمرکز لازم را نداشتيم و 20 دقيقه‌اي تمرکز نداشته‌ايم و گل دريافت کرديم و پس از گل اول هم نتوانستيم به بازي بازگرديم.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس،وي افزود: ما مشکلاتي براي اين بازي داشتيم سه چهار بازيکن تأثيرگذار خود را در خدمت نداشتيم و برخي بازيکنان ما براي اولين‌بار به ميدان رفتند و کارايي لازم را نداشتند با اين حال بعداز گل دوم بازيکنان عملکرد بهتري داشتند و مي‌توانستيم بازي را با تساوي به پايان برسانيم.

مربي گسترش فولاد تصريح کرد: ما يک گل هم به ثمر رسانديم اما داور آفسايد اعلام کرده که نمي‌خواهم در مورد آن بازي کنم. بايد فيلم بازي را ببينيم ما تلاش خود را در مجموع انجام داديم. ملوان خوب بازي کرد و به آنها تبريک مي‌گويم اما متأسفانه تماشاگران آنها اقداماتي انجام دادند که ما انتظار نداشتيم.

وي با اشاره به فحاشي برخي هواداران انزلي يادآور شد: در پشت نيمکت ما برخي از هواداران فحاشي مي‌کردند که وقتي اين موضوع را به نيروي انتظامي گفتيم آنها گفتند که به کلانتري شکايت کنيد.

خطيبي در واکنش به اينکه هواداران فحاشي نکردند، گفت: من خودم شنيدم ما واقعيت را مي‌گويم به برد و باخت هم کاري نداريم از اين مسئله ناراحت هستيم ان‌شاءالله اين موارد برطرف شود و مطمئن باشيد که گسترش جايگاه خود را پيدا خواهد کرد.

وي در مورد اينکه آيا به علت اينکه تيمش شکست خورده اين مسائل را مطرح مي‌کند، تصريح کرد: ما بازي گذشته شکست خورديم و گفتيم که شکست خورديم از واقعيت نمي‌شود فرار کرد ما هم فوتبالي هستيم من مي‌گويم چرا عده‌اي پشت نيمکت ما نشستند و فحاشي کردند و هنگامي که اين موضوع را به نيروي انتظامي گفتيم تا جلوي اين کار را بگيرد گفتند به کلانتري مراجعه کنيد که اين مسئله خنده‌دار است!

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.