بازی با ملوان ویژگی خودش را داشت

 

خليل صالحي ، مديرعامل باشگاه صنمعت نفت آبادان در خصوص تساوي يک بر يک صنعت نفت آبادان با ملوان عنوان کرد:
 اين تساوي براي ما حکم شکست را داشت. متاسفانه اشکالات فني تيم و مقداري اشکال داوري وجود داشت. هفته قبل در ديدار با پرسپوليس هجمه‌اي به وجود آرودند که يک پنالتي براي پرسپوليس گرفته نشده همين امر باعث شد داوران براي جبران اين اشتباه به ميدان بيايند.
 گل صد در صد سالم نفت را آفسايد گرفتند. بازيکن ما شوتي به سمت دروازه ملوان زد و در برگشت يکي ديگر از بازيکنان توپ را به گل تبديل کرد اما داور اين گل را مردود اعلام کرد. يک اشتباه سرنوشت ليگ را تغيير مي‌دهد. مي‌تواند باعث قهرماني يا سقوط يک تيم ‌شود. برخلاف بازي با پرسپوليس در اين ديدار بازيکنانمان عملکرد خوبي نداشتند. 2 هفته پشت سر هم برابر پرسپوليس و راه‌آهن عملکرد خوبي داشتيم اما متاسفانه در اين بازي به هيچ عنوان آن بازي را نکردند.
 اين ديدار ويژگي‌هاي خاص خود را داشت. مي‌توانستيم با پيروزي وضعيت خود را در جدول بهتر کنيم. درباره مسائل فني بايد کاسيميرو توضيح دهد. باشگاه تمام تلاش خود را کرده و به تعهدات خود عمل کرده است. بازيکنان هم بايد به تعهدات خود عمل کنند که بتوانيم در کنار هم وضعيت نفت را درست کنيم.

صالحي درباره اينکه آيا شرايط نفت براي بقا دشوار نشده تصريح کرد: کارمان مشکلي بود و طبيعي است با از دست دادن اين امتيازات مشکل‌تر هم شد اما باقي ماندن در ليگ غيرممکن نيست. بازيکنان مي‌توانند در بازي‌هاي آينده نهايت تلاش خود را کنند که جايگاهش تثبيت شود.

صالحي در خصوص اينکه جريمه‌اي براي بازيکنان در نظر گرفته ني‌شود گفت: با توجه به شرايط جدول سعي کرديم امسال بحث جرايم را مطرح نکنيم، بلکه فقط بحث پاداش و ايجاد انگيزه براي بازيکنان بوده است. قبل از ديدار برابر ملوان پاداش تساوي مقابل پرسپوليس پرداخت شد.

صالحي درباره کاپيتاني حسين کعبي در حالي که پيش از اين روح‌الله عرب کاپيتان تيم بود و آيا مشکلاتي در اين مورد در تيم نفت وجود دارد يادآور شد: هيچ مشکلي در اين زمينه نداريم. عرب يکي از مهره‌هاي تاثيرگذار و با سابقه است. او بازيکن با شخصيتي است و تاکنون هيچ مشکلي به وجود نياورده است. خود او با احترام بازوبند را به کعبي داد. در اين موضوع باشگاه هيچ دخالتي نداشت.

وي درباره بازي هفته آينده برابر فجرسپاسي عنوان کرد: در سال‌هاي خيلي دور در ذوب‌آهن اصفهان شاگرد محمود ياوري بودم. او مربي باتجربه‌اي است. با تمام احترامي که براي او قائل هستم اما چاره اي جز پيروزي نداريم.

 

 

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.