اختصاصی : بازیکنان باید عدد 3 را فراموش کنند

به گزارش Malavan.ir  ، دراگان اسکوکیچ در نشست خبری پیش از بازی با راه‌آهن گفت:  فردا فشنگچی را به علت 3 اخطاره بودن در اختیار نداریمو او برای ما در چند بازی اخیر خیلی مفید بود.

وی ادامه داد : بازی با راه‌آهن بازی خطرناکی است. باید این بازی را جدی بگیریم. به مربی آنها احترام می‌گذارم ولی ما باید 3 امتیاز را کسب کنیم ، بازیکنان باید عدد سه را فراموش کنند چون آن بازی تمام شده و ما باید روی راه آهن تمرکز کنیم.

سرمربی ملوان در مورد هواداران ملوان عنوان کرد : حمایت هواداران، فوق‌العاده است و باید فردا هم برای حمایت ما بیایند چون بازی حساسی برایمان است.

اسکوچیچ در پاسخ به سوال خبرنگارMalavan.ir  راجب خداحافظی پاشینکو افزود: این طبیعی است یک روز می آیی و روزی میروی این کاملا مشخص است  به هر حال پاشنکو بازیکن فوق العاده ای  برای ما بود، زحمات زیادی برای تیم ملوان کشید و زندگی ورزشی همین است هر آمدنی رفتنی دارد.

وی در مورد وضعیت زمین چمن تختی انزلی عنوان کرد:  ما 6 ماه است در این زمین تمرین نمی‌کنیم ولی این زمین به گونه‌ای است که انگار ما هر روز در اینجا تمرین می‌کنیم و کیفیت خوبی ندارد و این خجالت آور است.

در ضمن منصور ابراهیم زاده سرمربی تیم راه آهن در کنفرانس خبری قبل از بازی شرکت نکرد.

گزارش و تنظیم : علیرضا زارع

4 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.