بازي کردن سخت بود

احمد آهي در گفت‌وگویی ، در مورد شکست 3 بر 2 تيمش مقابل آلومينيوم هرمزگان گفت:

ديروز بازي خوبي را مشاهده کرديم اما بايد قبول کنيم آلومينيوم بيشتر از ما براي کسب پيروزي جنگيد. نمي‌دانم چه اتفاقي در تيم ما مي‌افتد که از دقيقه 85 به بعد گل دريافت مي‌کنيم و تمرکزمان را از دست مي‌دهيم.

وي در مورد اينکه چرا خط دفاعي نتوانست عملکرد خوبي داشته باشد، عنوان کرد:

در بازي مقابل آلومينيوم در روز خوبمان قرار نداشتيم. شرايط هوايي نيز روي بازيکنان‌مان تأثير گذاشت و بيشتر انرژيمان را از دست داديم حتي خود بازيکنان آلومينيوم به ما مي‌گفتند که حالا درک مي‌کنيد ما در چه شرايطي بازي مي‌کنيم. از دقيقه 40 به بعد واقعاً خسته شده بوديم و بازي کردن سخت بود.

مدافع تيم فوتبال ملوان در مورد ديدار هفته آينده مقابل پيکان گفت:

 پيکان با کسب اين سه امتياز اميد خود را در جدول زنده مي‌کند به همين خاطر بايد تمام تمرکزمان را روي بازي بگذاريم تا بتوانيم نتيجه را حفظ کنيم. با توجه به اينکه در خانه به ميدان مي‌رويم حتماً بايد به پيروزي برسيم و با ارائه يک مسابقه زيبا هر سه امتياز را به دست بياوريم.

وي در مورد مشکلات مالي ملوان عنوان کرد:

ديگر خسته شديم، بازيکنان دائماً پيگير اين موضوع هستند. هفته‌اي حداقل دو جلسه با يکديگر در مورد اين موضوع برگزار مي‌کنيم. اميدوارم مسئولان پيگير اين موضوع باشند به عنوان بازيکن در ادامه مسابقات تمام تلاشمان را انجام مي‌دهيم و تمام اميدمان به حل اين مشکلات است.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.