امروز پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
۱۵:۵۴:۳۱ - چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازي سختي داريم و به نتايج گذشته اين تيم نگاه نمي‌کنيم
حسين خطيبي در نشست خبري پيش از بازي با ملوان اظهار داشت: قبل از هر چيز بايد عيد قربان را تبريک بگويم. ما بازي سختي با ملوان داريم و به نتايج گذشته اين تيم نگاه نمي‌کنيم. اين تيم بسيار خوب است و طرفداران خوبي هم دارد. ايمان موسوي و خالد شفيعي را در بازي فردا […]

حسين خطيبي در نشست خبري پيش از بازي با ملوان اظهار داشت: قبل از هر چيز بايد عيد قربان را تبريک بگويم. ما بازي سختي با ملوان داريم و به نتايج گذشته اين تيم نگاه نمي‌کنيم. اين تيم بسيار خوب است و طرفداران خوبي هم دارد. ايمان موسوي و خالد شفيعي را در بازي فردا نداريم با اين حال از نظر بدني و تاکتيکي شرايطمان خوب است. ملوان را آناليز کرده‌ايم و شناخت کافي از اين تيم داريم.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس،وي ادامه داد: مي خواهيم سه امتياز بازي را بگيريم و بازي زيبايي را انجام دهيم البته نتيجه دست خداست ولي ما زحمت و تلاش خود را انجام مي‌دهيم و انشاءالله با کمک خدا نتيجه مي‌گيريم. بازيکنان ما تا اينجا نشان دادند که بسيار باانگيزه هستند. چند بازيکن مصدوم هم داريم و در نيم‌فصل سعي مي کنيم بازيکنان ديگري هم جذب کنيم تا به مشکل نخوريم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب