بازيکنان کمی صبوری کنند

صادق درودگر در مورد مشکلات مالي باشگاه ملوان اظهار داشت:

 پرداخت مطالبات بازيکنان وظيفه باشگاه است و اين حق مسلم بازيکنان است که مطالباتشان را دريافت کنند. من برنامه دوشنبه 90 را نديدم اما شنيدم صحبت هايي شده است که چارچوب باشگاه در آن رعايت نشده است. من منکر مشکلات مالي در باشگاه ملوان نيستم اما من و هدايتي تلاش کرده‌ايم تا اين مشکلات را برطرف کنيم. بخشي از پول ها داده شده و بخشي نيز هفته آينده پرداخت مي‌شود. انتظارم از بازيکنان اين است که اسرار خانواده را حفظ کنند و صبوري به خرج دهند. من از بازيکنان ملوان که در اين مدت هم همين کار را کردند تشکر مي‌کنم. همه ما يک هدف مشترک داريم و تمام تلاشمان را مي‌کنيم که به موفقيت برسيم. با خوب نتيجه گرفتن مشکلات زودتر برطرف مي‌شود.

مديرعامل ملوان با اشاره به وضعيت جسماني خود عنوان کرد:

 با وجود آنکه پزشکان به من توصيه کرده‌اند مسابقه‌هاي فوتبال را نبينم اما من به همراه تيم به اصفهان مي‌روم تا کنار تيم و بازيکنان باشم.

درودگر با اشاره به فوتبال بانوان گفت:

 تيم بانوان ملوان با يک امتياز اختلاف نسبت به تيم بم در رده دوم است آن هم در حالي که تيم بم در 6 مسابقه بدون آن که بازي کند پيروز شده است و 18 امتياز به حساب اين تيم بدون آنکه حريفان مقابلشان به ميدان بروند به حسابش واريز شده است. تيمي که بدون 6 مسابقه پيروز مي‌شود قطعا مصدوم و محروم هم نخواهد داشت. بنابراين براي ليگ بانوان خوب نيست که تيمي بدون مسابقه قهرمان شود دوري شهر بم باعث مي‌شود که تيم‌ها کمتر به اين شهر سفر کنند. از طرف ديگر فدراسيون فوتبال عدالت را در پرداخت‌ها رعايت نمي‌کند و با تيمي مثل بم که در هيچ رده‌اي در ليگ حضور ندارد با تيم پرسابقه ملوان به يک شکل برخورد مي‌کنند ما در 6 رده سني در مسابقات و مسابقات ليگ تيم‌داري مي‌کنيم و بيش از يک ميليارد تومان هزينه داديم با اين حال به تيمي مثل ما با تيم ديگري که در هيچ رده‌اي تيم‌داري نمي کند يکسان پول مي‌دهند که اين درست نيست. اگر چنين رويه‌اي ادامه داشته باشد ملوان در رده‌هاي پايه و بانوان از فصل آينده در ليگ شرکت نمي‌کند و در ليگ استان گيلان شرکت مي‌کنيم.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.