بازدید نماینده ی فدارسیون از ورزشگاه بندرانزلی + حواشی

به  گزارش امروز malavan .ir  ، ناظر محترم  فدراسیون برای بازدید از زمین چمن ورزشگاه و امکانات ورزشگاه تختی انزلی  راس ساعت 14 به همراه صادق درودگر به ورزشگاه این شهر آمدند و از این ورزشگاه بازدید کردند طی شنیده ها ، فدراسیون فوتبال قصد داشته بازی های دو تیم ملوان و داماش رشت را در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار کنند ، که در این جلسه با اعتراض شدید مدیرعامل ملوان روبرو شدند .

درودگر دراین باره اذعان داشت هزینه ی آماده سازی ورزشگاه تختی انزلی بسیار کمتر از سردار جنگل رشت است ، بهتر است هیئت فوتبال استان ،  این ورزشگاه را آماده کند تا تیم رشت برای بازی به انزلی بیاید .  اعتراضات درودگر دراین جلسه باعث شد تا ناظر فدراسیون برای بازدید به انزلی بیاید و از امکانات این ورزشگاه بازدید کند .

آقای سهیل مهدی ناظر فدراسیون  بعد از بازدید از این ورزشگاه  طی مصاحبه اختصاصی با خبر نگار malavan . ir اذعان داشت  بسیار اززمین و امکانات ورزشگاه راضی است  اگر هم مشکلی وجود دارد به دلیل بافت قدیمی ورزشگاه است و هیچ گونه قصوری از متولیان نمی بیند او در ادامه گفت پیشرفت امکانات در این ورزشگاه بسیار چشمگیر بوده و از مسئولین انزلی و مدیرت باشگاه تشکر کرد.

تهیه و تنظیم : علیرضا زارع

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.