امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
13:29:07 - چهارشنبه 15 آگوست 2012
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بادامکي: استقلال ملوان را دست کم نمي گيرد
حسين بادامکي در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري ورزش ايران، اظهارداشت: در تعطيلات ليگ به صورت فشرده تمرين کرده ايم و شرايط خوبي داريم. براي تيمي مثل ملوان که در شرايط خوبي قرار داشت اين تعطيلي مفيد نبود اما اميدوارم تاثير منفي هم روي تيممان نگذاشته باشد. وي در خصوص اينکه آيا دربي روي ديدار استقلال […]

حسين بادامکي در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري ورزش ايران، اظهارداشت: در تعطيلات ليگ به صورت فشرده تمرين کرده ايم و شرايط خوبي داريم. براي تيمي مثل ملوان که در شرايط خوبي قرار داشت اين تعطيلي مفيد نبود اما اميدوارم تاثير منفي هم روي تيممان نگذاشته باشد.

وي در خصوص اينکه آيا دربي روي ديدار استقلال و ملوان تاثير مي گذارد، افزود: فکر نمي کنم اينطور باشد. ديدار با ملوان هم براي استقلال اهميت زيادي دارد. آنها در هفته هاي اخير نتوانسته اند تيمي باشند که هوادارانشان انتظار دارند به همين دليل مي آيند تا مقابل ملوان يک باز زيبا به نمايش بگذارند و قبل از دربي برنده شوند. من اطمينان دارم استقلالي ها به خاطر دربي از نتيجه بازي با راه آهن نمي گذرند و تيم ما را دست کم نمي گيرند. استقلال اول به ملوان فکر مي کند بعد به پرسپوليس.

بادامکي درباره شرايط ملوان گفت: درست است که صدرنشين هستيم اما هنوز اتفاقي نيفتاده و بايد روندي که داريم را تداوم ببخشيم. تيمها از حالا با انگيزه بيشتري مقابل ملوان قرار مي گيرند و به تيم ما به چشم يک تيم قوي نگاه مي کنند و اين موضوع کار ما را سخت مي کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. nader   آگوست 16, 2012  

    كار بدی كه قلعه نوعی كرد بعيد نيست ملوانيها هم مجيدی را تشويق كنند استقلالو بهم ريخت امير كينه ای

  2. سینا ابای   آگوست 17, 2012  

    بازی سختی رو در پیش داریم…………….


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب