امروز چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
1:19:28 - سه‌شنبه 30 آوریل 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بادامکي: از نظر فني و مالي مشکل داريم
حسين بادامکي پس از شکست يک بر صفر ملوان مقابل پرسپوليس گفت: تيم ما مشکل دارد، نمي‌دانم چه چيزي بايد بگويم. بعد از نيم‌فصل اول خيلي ضربه خورديم، هم از نظر فني هم از نظر مالي دچار مشکل هستيم. دوست داشتيم هدايتي مي‌آمد تا حداقل او را مي‌ديديم. چيزي از او نمي‌خواستيم. به گزارش فارس، […]

حسين بادامکي پس از شکست يک بر صفر ملوان مقابل پرسپوليس گفت: تيم ما مشکل دارد، نمي‌دانم چه چيزي بايد بگويم. بعد از نيم‌فصل اول خيلي ضربه خورديم، هم از نظر فني هم از نظر مالي دچار مشکل هستيم. دوست داشتيم هدايتي مي‌آمد تا حداقل او را مي‌ديديم. چيزي از او نمي‌خواستيم.

به گزارش فارس، وي افزود: بازيکنان هم مشکل دارند، وقتي يک تيم نتيجه نمي‌گيرد از بالا تا پايين همه مشکل دارند. اگر مثل نيم‌فصل اول بوديم اکنون در بالاي جدول قرار داشتيم و جزو سه تيم اول بوديم. نمي‌دانم آقايان کجا هستند و چه کار مي‌کنند.

بادامکي با اشاره به مشکلات مالي گفت: اميدوارم حداقل قبل از اين بازي آخر پولي به بازينکان بدهند زيرا برخي از بازيکنان ضربه روحي بدي خوردند، امروز هم اگر از نظر روحي و رواني بهتر بوديم، مي‌توانستيم بازي را حداقل مساوي کنيم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب