امروز چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
۲۲:۱۰:۱۵ - دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بابا حسين هدايتي پولي ندارد
در هفته سي و سوم ليگ برتر از ساعت 19:15 پرسپوليس و ملوان به مصاف يکديگر رفتند، اين مسابقه در نهايت با پيروزي يک بر صفر پرسپوليس به پايان رسيد. * هواداران ملوان پس از شکست مقابل پرسپوليس به نشانه اعتراض بر سر و سينه خود مي‌زدند و شعار مي‌دادند «بابا حسين هدايتي» پولي ندارد. […]

در هفته سي و سوم ليگ برتر از ساعت 19:15 پرسپوليس و ملوان به مصاف يکديگر رفتند، اين مسابقه در نهايت با پيروزي يک بر صفر پرسپوليس به پايان رسيد.

* هواداران ملوان پس از شکست مقابل پرسپوليس به نشانه اعتراض بر سر و سينه خود مي‌زدند و شعار مي‌دادند «بابا حسين هدايتي» پولي ندارد.

* هواداران پرسپوليس عليه مازيار زارع شعار مي‌دادند، اين بازيکن به سمت هواداران پرسپوليس رفت و با انجام حرکات دست عجيب از آنها مي‌خواست شعارها را بلندتر صدا بزنند.

* بازيکنان پرسپوليس در پايان مسابقه به سمت هواداران رفتند و از آنها تشکر کردند.

* هواداران پرسپوليس يحيي گل‌محمدي را به شدت تشويق کردند.

* هواداران ملوان حدود 20 دقيقه بعد از پايان بازي ورزشگاه را ترک نکرده بودند و بازيکنان تيم خود را مورد تشويق قرار دادند.

* هواداران پرسپوليس و ملوان عليه يکديگر فحاشي مي‌کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. محسن اسماییلی   اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۲  

    بازهم باخت!!!!ودیگرهیچ!!!!!واقعا”این دوستان هواداربیست دقیقه بعدازبازی که میشدحداقل باتساوی تمام شودواین پرسپولیسی که اصلا”حرفی برای گفتن نداشت وتمام فکروذکرش بازی با سپاهان درحذفی بود، چه چیزروتشویق کردند؟


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب