امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
۱۹:۴۶:۱۷ - سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با صحبت‌های رییس شورای شهر انزلی مشکلات ملوان حل می‌شود
مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت : با صحبت‌هایی که بدیعی‌فر رییس شورای شهر انزلی انجام داده ، خیالم راحت شد و مشکلات باشگاه تا هفته ی آینده حل خواهد شد . صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، اظهار داشت : با نوبخت معاون رییس‌جمهور و مدیر راهبردی و برنامه‌ریزی رییس‌جمهور جلسه […]

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت : با صحبت‌هایی که بدیعی‌فر رییس شورای شهر انزلی انجام داده ، خیالم راحت شد و مشکلات باشگاه تا هفته ی آینده حل خواهد شد .

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، اظهار داشت : با نوبخت معاون رییس‌جمهور و مدیر راهبردی و برنامه‌ریزی رییس‌جمهور جلسه ی خوبی داشتم ، ایشان رهنمودهای خوبی داد و قول داد از کل ورزش به خصوص باشگاه ملوان حمایت شود . رهنمودهای خوبی دکتر نوبخت به من داد که آن ها را در دستور کارم قرار دادم . ایشان گفتند برنامه‌های ویژه‌یی برای ورزش و به خصوص تیم پرطرفدار و تاریخی ملوان دارند .

 

درودگر در مورد صحبت‌های بدیعی‌فر در مورد خصوصی‌سازی باشگاه ملوان گفت : با حرف‌هایی که رییس شورای شهر گفتند ، خوشحال شدم زیرا به نظرم تا هفته ی آینده مشکلات باشگاه ملوان حل خواهد شد و بار سنگین مسوولیت از روی دوش من برداشته می‌شود . هر کسی به ملوان کمک کند باعث خوشحالی من است و اکنون خوشحالم که یکی از اعضای شورای شهر قدم پیش گذاشته است .

 

مدیرعامل باشگاه ملوان ادامه داد : مطمئن هستم با صحبت‌های بدیعی‌فر مشکلات تا هفته ی آینده حل خواهد شد . من نگران بحث جدایی پاشنکو دروازه‌بان تیم بودم زیرا او می‌خواهد پولش را بگیرد و از ملوان برود . اکنون با صحبت‌های رییس شورای شهر دغدغه‌ام حل شد و می‌دانم تا هفته ی آینده همه چیز حل خواهد شد .

 

درودگر در مورد دیدار با داماش در روز جمعه گفت : از تماشاگران رشتی می‌خواهم که زمینه ی برگزاری یک بازی احترام‌انگیز را فراهم کنند . امیدوارم بین مردم انزلی و رشت همچنان همبستگی و اتحاد وجود داشته باشد . زیرا تفرقه بین آن ها باعث می‌شود ، افرادی که باید به دو باشگاه ملوان و داماش کمک کنند و باشگاه‌های دیگر استان را دریابند ، چنین کاری را نمی‌کنند .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. یوسف ابای   آذر ۱۴, ۱۳۹۲  

    یکی از عیوب مدیران غیر بومی همین است که مدیر باشگاه ملوان ارزو کند در نتیجه بازی ملوان داماش اتحاد مردم دو شهر بر هم نخورد !!نه برادر من این جنگولک بازیها چند دهه ادامه دارد و انچه البته لطمه نمیبیند اتحاد مردم دو شهر است چون مردم دو شهر میدانند هواداری که دارای خانواده باشد به خانواده دیگران توهین نمیکند و انهایی هم که بعضا شخصیتهای نهفته خود را بروز میدهند مشکل خانوادگی دارند و داری اصالت نیستند از این جهت شما میتوانید نظاره گر مردم دو شهر زمان قبل.حین و. بعد از بازی باشید که به مراودات عادی خود میپردازند و درگیری بین چند نادان در ورزشگاهی را به همه مردم استان تعمیم نمیدهند

  2. chi shod pashinkom mikhad bere?   آذر ۱۴, ۱۳۹۲  

    chi shod pashinkom mikhad bere?


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب