با صحبت‌های رییس شورای شهر انزلی مشکلات ملوان حل می‌شود

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت : با صحبت‌هایی که بدیعی‌فر رییس شورای شهر انزلی انجام داده ، خیالم راحت شد و مشکلات باشگاه تا هفته ی آینده حل خواهد شد .

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، اظهار داشت : با نوبخت معاون رییس‌جمهور و مدیر راهبردی و برنامه‌ریزی رییس‌جمهور جلسه ی خوبی داشتم ، ایشان رهنمودهای خوبی داد و قول داد از کل ورزش به خصوص باشگاه ملوان حمایت شود . رهنمودهای خوبی دکتر نوبخت به من داد که آن ها را در دستور کارم قرار دادم . ایشان گفتند برنامه‌های ویژه‌یی برای ورزش و به خصوص تیم پرطرفدار و تاریخی ملوان دارند .

 

درودگر در مورد صحبت‌های بدیعی‌فر در مورد خصوصی‌سازی باشگاه ملوان گفت : با حرف‌هایی که رییس شورای شهر گفتند ، خوشحال شدم زیرا به نظرم تا هفته ی آینده مشکلات باشگاه ملوان حل خواهد شد و بار سنگین مسوولیت از روی دوش من برداشته می‌شود . هر کسی به ملوان کمک کند باعث خوشحالی من است و اکنون خوشحالم که یکی از اعضای شورای شهر قدم پیش گذاشته است .

 

مدیرعامل باشگاه ملوان ادامه داد : مطمئن هستم با صحبت‌های بدیعی‌فر مشکلات تا هفته ی آینده حل خواهد شد . من نگران بحث جدایی پاشنکو دروازه‌بان تیم بودم زیرا او می‌خواهد پولش را بگیرد و از ملوان برود . اکنون با صحبت‌های رییس شورای شهر دغدغه‌ام حل شد و می‌دانم تا هفته ی آینده همه چیز حل خواهد شد .

 

درودگر در مورد دیدار با داماش در روز جمعه گفت : از تماشاگران رشتی می‌خواهم که زمینه ی برگزاری یک بازی احترام‌انگیز را فراهم کنند . امیدوارم بین مردم انزلی و رشت همچنان همبستگی و اتحاد وجود داشته باشد . زیرا تفرقه بین آن ها باعث می‌شود ، افرادی که باید به دو باشگاه ملوان و داماش کمک کنند و باشگاه‌های دیگر استان را دریابند ، چنین کاری را نمی‌کنند .

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.