امروز جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
۱۰:۱۰:۳۷ - شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
این پوست اندازی ملوان نیاز به حمایت دارد ..
اختصاصی سایت ملوان نیوز ، حکایت این روزهای ملوان و هواداران آن حکایت تقابل بین سنت و تجدد است . حکایتی که برای عده ای نگران کننده و غیر قابل درک و برای برخی بیگانه اما شیرین است ، هوادارانی که با تکیه بر سنت دیرینه نیاکان شهر دل در گرو سنت قدیمی بومی گرایی […]

اختصاصی سایت ملوان نیوز ، حکایت این روزهای ملوان و هواداران آن حکایت تقابل بین سنت و تجدد است . حکایتی که برای عده ای نگران کننده و غیر قابل درک و برای برخی بیگانه اما شیرین است ، هوادارانی که با تکیه بر سنت دیرینه نیاکان شهر دل در گرو سنت قدیمی بومی گرایی مربیان و بازیکنان دارند اما از طرف دیگر نمیتوانند نسبت به پوست اندازی این روزهای ملوان بی تفاوت باشند ، ما معتقدیم این اتفاق میبایست خیلی زودتر از این می افتاد و مقابله با آن ثمری که نداشته بلکه موجبات عقب ماندگی قوی سپید هم شده است ، البته نگارنده بر کمبودها و مشکلات مالی ادوار گذشته تیم واقف است لیکن بحث ما تقابل فرهنگی و ایستادگی در مقابل خارج شدن از تابوی بومی گرایی مطلق است . از طرفی با اطمئنان میگوییم در کمتر شهری این حرکت جواب مثبت میدهد چرا که وجود اینچنین بازیکنان متعصب بومی در کنار غیر بومی ها و مربی کار کشته ای چون قلعه نویی مثلثی ساخته که اگر هواداران و پیشکسوتان علاقه مند بر تداوم آن هستند راهی جز اینکه تمام و کمال در خدمت تفکر و نگاه مدرن و حرفه ای قرار گیرند نخواهند داشت .
در غیر اینصورت نا گفته پیداست که حرکتی سینوسی و در نهایت ایجاد شکافی عمیق در انتظار این تیم خواهد بود شکافی که برطرف کردن آن بهائی بس گران برای این شهر به دنبال خواهد داشت .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. MoHaMmAd   مرداد ۱۰, ۱۳۹۴  

  بازگشت قلعه نویی به تهران

  سرمربی تیم ملوان بندرانزلی بعد از بازی تیمش در مقابل ذوب آهن، بندرانزلی را به مقصد تهران ترک کرد.
  [بازگشت قلعه نویی به تهران]

  به گزارش “ورزش سه”، امیر قلعه نویی که هنوز با تیم جدیدش به توافق نرسیده است بعد از بازی ملوانان در مقابل ذوب آهن و پیروزی این تیم، انزلی را به مقصد تهران ترک کرد و تا روز یکشنبه به این تیم فرصت داد تا تکلیف قرارداد خود با این تیم را روشن کنند.

  این احتمال وجود دارد که با به توافق نرسیدن وی با مدیران این تیم، قلعه نویی دیگر به انزلی برنگردد.

 2. MoHaMmAd   مرداد ۱۰, ۱۳۹۴  

  خواهشا این موضوع رو پیگیری کنید

 3. MoHaMmAd   مرداد ۱۰, ۱۳۹۴  

  قلعه‌نویی: مشکلات حل نشود، می‌روم

  امیر قلعه‌نویی می‌گوید اولویت او برای ادامه همکاری با باشگاه ملوان پرداخت حق و حقوق بازیکنان، تیم پشتیبانی، کادر پزشکی و همکارانش در کادرفنی است در غیر این صورت با عذرخواهی از هو‌اد‌ا‌ران این تیم شمالی از ادامه کار انصراف خواهد داد.
  [قلعه‌نویی: مشکلات حل نشود، می‌روم]

  به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، سرمربی تیم ملوان که به خاطر ثبت نشدن قراردادش در بازی برابر ذوب آهن روی نیمکت تیمش ننشست، او درباره شرایط این تیم گفت: منتظر هستم تا آقای دنیامالی حق و حقوق بازیکنان را بدهد. از روز اول هم گفتم یکی از شرایطم برای کار در ملوان پرداخت حق و حقوق بازیکنان است؛ بازیکنانی که در نهایت مظلومیت در این تیم ریشه‌دار مشغول به کار هستند.

  وی افزود: می‌خواهم سه بار جمله‌ام را تکرار کنم و از شما هم می‌خواهم عین این سه بار را بنویسید که بازیکنان ملوان، بازیکنان مظلومی هستند. امیدوارم که حق و حقوق آنها خیلی زود پرداخت شود، در غیر این صورت در این هفته‌ معذرت خواهی خواهم کرد و علی‌رغم میل باطنی‌ام که دوست دارم در تیم ریشه دار ملوان و برای مردم گیلان و انزلی کار کنم از ادامه کار انصراف خواهم داد. البته تاکنون نه یک ریال گرفته‌ام و اگر کار را ادامه ندهم یک ریال هم نخواهم گرفت. متاسفانه ملوان از نظر امکانات و سخت افزاری بسیار ضعیف است. تعجب می‌کنم که چطور چنین تیم با سابقه و قدیمی این چنینی به لحاظ ساختاری ضعیف است. فکر می‌کنم که اگر ملوان در یکی، دو پست تقویت شود حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. ملوانی که دیروز شما شاهد آن بودید و موفق شد ذوب آهن را شکست دهد، تنها ۴۰ درصد از آن تیمی است که من توقع دارم و مطمئنا اگر شرایط اصلاح شود ملوان حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

  وی با بیان این که اگر مشکلات ادامه پیدا کند امیدی به آینده نخواهد بود، گفت: ممکن است در این شرایط، بازیکنان یکی، دو بازی را ببرند، اما بعدش چه اتفاقی خواهد افتاد؟ ادامه کار در این شرایط بی فایده خواهد بود. یک برد تنها می‌تواند یک مسکن باشد. به‌ هر‌ حال این بازیکنان در زندگی خود برنامه‌ای دارند و برای قراردادی که بسته‌اند بر‌نامه‌ریزی کرده‌اند. امروز تازه قرار است از قرارداد جدید به چند بازیکن بزرگ تیم ۱۰ میلیون پول بدهند، اما کادر پزشکی، پشتیبانی و کادرفنی بدون یک ریال تا به حال کار کرده‌اند و از آنها بسیار ممنون هستم. البته باید به هو‌اد‌ا‌ران هم اشاره کنم که چه در تمرینات روزهای گذشته و چه در بازی دیروز ما را تنها نگذاشتند و مطمئن هستم در هفته‌های آینده استقبال بیشتری از تیم خواهد شد. البته به شرط این که هیات مدیره بخواهد که تیم به روزهای خوب گذشته باز گردد.

  قلعه‌نویی با اشاره به بازی‌های ملوان در هفته‌های ابتدایی لیگ گفت: در سه، چهار هفته‌ اول بازی‌های بسیار سختی داریم که بازی نخست را به لطف خدا و اهل بیت و با همت بازیکنان با پیروزی پشت سر گذاشتیم. آن هم مقابل ذوب آهنی که به نظرم بالاتر از سطح فو‌تبا‌ل ایران بازی می‌کند. به‌ هر‌ حال سه امتیاز را گرفتیم، اما اگر شرایط رو به راه نشود این سه امتیاز ارزشی نخواهد داشت.

  وی با اشاره به قول های داده شده برای حل مشکلات ملوان گفت: سرعت تصمیم گیری خیلی ضعیف است و آن طور که باید و شاید به دنبال حل مشکلات نیستند. آقای دنیامالی قبل از رفتنش قول‌هایی داد و امیدوارم که بتواند مشکلات پرداختی بازیکنان را حل کند. من باید از همه بازیکنان به ویژه‌ بزرگترهای تیم مثل مازیار، پژمان و بقیه تشکر کنم. می‌خواهم بازیکنانم آرامش داشته باشند و علاقه ای ندارم که تجربه تلخ پارسال برایم تکرار شود. اگر از بازیکن توقع انجام بازی با کیفیتی داریم باید ذهنش را آرام نگه داریم. همان طور که گفتم اولویت برای من پرداختی به بازیکنان، تیم پشتیبانی، کادر پزشکی ، همکارانم در کادرفنی و در نهایت خودم است. امیدوارم که بتوانند با حل این مشکلات شرایط را برای تکرار روزهای خوب ملوان فراهم کنند.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب