این بازی برای ما 6 امتیاز دارد

دراگان اسکوچيچ در نشست خبري قبل از بازي با فجرسپاسي شيراز گفت: آب‌وهواي باراني براي بازيکنان ملوان مشکلي ايجاد نمي‌کند چون به اين نوع آب‌وهوا عادت دارند. در بازي فردا مصدوم ما مهدي دغاغله است و دو، سه جلسه است که با ما تمرين مي‌کند و در لحظه آخر تصميم مي‌گيريم که در بازي فردا باشد يا نه چون نمي‌خواهيم دوباره مصدوم شود. البته سرگئي کاشنکو را براي بازي فردا به دليل سه اخطاره بودن در اختيار نداريم.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از ايسنا ، وي در ادامه گفت: بعضي اوقات بازي‌ها چنان سخت مي‌شود که نمي‌توانيم آن را پيش‌بيني کنيم چون بعد از پيروزي کمي بازيکنان بي‌خيال مي‌شوند ولي آنها بايد بدانند که تا به حال کار خاصي نکرده‌ايم. بازي فردا براي ما خيلي مهم است چون دو تيم در جدول به هم نزديک هستند و اين بازي براي ما شش امتياز دارد. فرصت خوبي است که بتوانيم به رده‌هاي بالاي جدول صعود کنيم و شرايط رو به جلوي خود را ادامه دهيم.

سرمربي تيم فوتبال ملوان بندر انزلي همچنين درباره بازي کردن سعيد عزت‌اللهي گفت: سعيد عزت اللهي در جام‌جهاني نوجوانان بازي‌هاي زيادي را انجام داده است و چندين ماه با اين تيم در اردو بوده و بعد از بازگشت از آن مسابقات فقط يک جلسه با ما تمرين کرده و بايد ببينم که شرايطش چطور است.

اسکوچيچ در پايان گفت: فقط مي‌توانم درباره بازي فردا و شرايط آن سخن بگويم و در مورد تعطيلات نيم‌فصل نمي‌توانم اظهارنظر کنم ولي مطمئن باشيد که مي‌خواهم وضعيت ملوان را بهتر کنم.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.