ایجاد یک شهرک مسکونی الگویی پویا و پرنشاط از مهمترین اهداف اتحادیه است

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل اتحادیه شرکتهای تعاونی مسکن مهر انزلی در حاشیه تحویل فاز چهارم از این پروژه اظهار داشت: در راستای تحقق وعده های پیش بینی شده از تاریخ ٩۶/٠٢/٢٠

 تا کنون عملیات نازک کاری و تاسیسات در سه بلوک ب ۱۷، ب ۱۸ و ب ۱۹ از مجموعه بلوکهای تک خوابه فاز چهارم پروژه ١٧١٢ واحدی مسکن مهر انزلی در دست اجرا بوده است.
به گزارش پایگاه خبری رشت پرس  امیر رضی زاده  با اشاره به گستردگی جبهه کاری و اهمیت زمان بندی دقیق در پروژه های بزرگ، افزود:  با برنامه ریزی مناسب و کاربردی نسبت به تفکیک و فازبندی بلوکها در بخش های مختلف اقدام شده است و در همین راستا نسبت به تکمیل فاز چهارم پروژه متشکل از ۸ بلوک به تفکیک ۱۲۸ واحد تک خوابه و ۷۶ واحد دو خوابه اقدام شده است.
 وی با بیان اینکه فاز چهارم پروژه از نظر اجرایی به دو بخش تقسیم گردیده که روز شنبه مورخه ٩۶/١٠/٢ اولین بلوک تک خوابه به متقاضیان تحویل موقت داده شد و الباقی از مجموع ۷۲ واحد تک خوابه بلوک های صدر الاشاره به تناوب از هم اکنون در حال تحویل است، گفت: با توجه به سرعت عملیات اجرایی موجود و  با تعداد  ۲۰۰ نفر  نیروی کار مجرب و با افزایش ساعت کاری اجرایی نسبت به برنامه زمان بندی تعیین شده در حال فعالیت و تکمیل بقیه بلوکهای فاز چهارم  هستیم.
 مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسکن مهر انزلی با اشاره به اقدامات گسترده از ابتدا تا کنون جهت ایمن سازی ساختمانهای این پروژه، خاطرنشان کرد: اسکلت و فوندانسیون این ۸ بلوک مجموعه ای از تحکیم بستر شمع کوبی و میکروپایل بوده که اقداماتی در راستای بهسازی خاک انجام شده است و اسکلت این بلوک ها از نوع فلزی و براساس نقشه های طراحی shop drawing در کارخانه ساخته و در پروژه با تاییدیه دستگاه نظارت در دو تیپ ۶ و ۷ طبقه مونتاژ شده است.
رضی زاده افزود: سربندی واحدهای مسکن مهر انزلی از نوع چوب نراد و حلب گالوانیزه است  و  در دیواره های آن از بلوک سبک دانه لیکا که عایق حرارتی و صوتی می باشد استفاده شده است.  همچنین نمای فاز چهارم از سنگ مرمر و پنجره های آن  از upvc دو جداره است.
وی با اشاره به اقدامات ایمنی برای مقابله با حوادث درون ساختمانی در این پروژه گفت: این ساختمان ها مجهز به سیستم اعلان حریق و  لوله کشی آتش نشانی تر و خشک هستند.
مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسکن مهر انزلی  گفت: از دیگر ویژگی های داخلی واحدها می توان به استفاده از سقف کاذب کناف و درب از نوع hpl و hdf  و با بهره گیری از آسانسور با موتور و تجهیزات مدرن  و مرغوب و بر اساس استانداردهای روز برای تمامی  بلوک ها اشاره کرد.
 رضی زاده اذعان داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری، سیاست این مجموعه همواره بر استفاده از مصالح مرغوب با نازل ترین قیمت بوده که در همین چارچوب با تشکیل یک کارگروه خرید نسبت به اخذ استعلامات و تهیه مصالح از منابع اصلی  بعضا از درب کارخانه ها اقدام  کردیم.
 وی افزود: از نکات قابل توجه در پروژه  مسکن مهر انزلی این است که کلیه اقدامات و مصالح اجرایی جز به جز تحت نظارت و تاییدیه دستگاه مشاور نظارت مقیم در پروژه که مورد وثوق اداره کل راه و شهر سازی استان گیلان نیز می باشد با اخذ مجوز از اداره کل ذکر شده.فعالیت می کند و  قبل از استفاده می بایست مورد تایید آنها قرار بگیرد.
 مدیر عامل اتحادیه شرکتهای تعاونی  مسکن مهر بندر انزلی تصریح کرد:  تا کنون در مجموع تعداد ۹۵۲ واحد به اعضای محترم تحویل داده شده و مورد سکونت قرار گرفته است و نکته ای که همواره مورد تاکید و توجه مجموعه اتحادیه بوده افزایش سطح کیفی زندگی در شهرک مسکن مهر پس از تحویل بلوکهای ساخت شده و پشتیبانی مستمر از آنها می باشد.
رضی زاده افزود: احداث مجموعه فرهنگی تربیتی با کاربری چند منظوره در داخل محوطه شهرک،أحداث  ساختمان حسینیه و سالن آموزش قرآن و ساخت سردرب مناسب و در شان مجموعه، تعبیه مرکز استقرار دستگاه کارت خوان جهت انجام امور بانکی ساکنین محترم، تعبیه جایگاه ایستگاه اتوبوس بسیار زیبا توسط مجموعه کارگاه، اجرای محوطه سازی و جدول کشی خیابانهای داخل شهرک، دیوار نویسی و طراحی أحداث پارک کودک مجهز و تعبیه دستگاه های ورزش همگانی وسایر اقدامات فرهنگی تربیتی از جمله فعالیتهایی دیگری هستند که در راستای افزایش کیفیت سطح زندگی در این پروژه انجام شده است.
 وی با تاکید بر اینکه پشتیبانی مستمر از متقاضیان حتی پس از تحویل واحد به آنها ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: تلاش داریم با افزایش سطح کیفی زندگی ساکنین به عنوان الگوی یک شهرک پویا و پرنشاط در عرصه های فرهنگی و تربیتی تبدیل شویم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.