اگر نااميد بودم از ملوان مي‌رفتم

دراگان اسکوچيچ در خصوص نتايجي که ملوان در هفته هاي گذشته گرفت گفت: مي دانم هواداران راضي نيستند و خودم هم چنين حسي دارم. قرار گرفتن در رده پانزدهم نمي تواند راضي کننده باشد و ما بايد خيلي زود همه چيز را تغيير دهيم. در هفته هاي گذشته مشکلات زيادي داشتيم که شايد حرف زدن در موردش ديگر فايده اي نداشته باشد و از داوري ها نيز لطمه ديديم.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از تسنيم،او تاکيد کرد: وقتي مي خواستم هدايت ملوان را بر عهده بگيرم مي دانستم کار سختي دارم ولي نه اينقدر. من هميشه اهل مبارزه با چالش هاي سخت هستم و دوست ندارم عقب نشيني کنم. شرايط ملوان تغيير خواهد کرد و اگر نااميد بودم از اين تيم مي رفتم فقط از هواداران مي خواهم تيمشان را حمايت کنند و ما در اين وضعيت سخت نياز به حمايتشان داريم.

اسکوچيچ در خصوص بازي بعدي تيمش مقابل گسترش فولاد تبريز اظهار داشت: بازي خانگي براي ما بسيار مهم است و اگر 3 امتياز را بگيريم شرايطمان از لحاظ روحي بهتر خواهد شد. هر چند مشکلاتي داريم و مازيار زارع و دغاغله همراه تيم نيستند ولي بايد اين بازي را ببريم.گسترش در بازي هاي قبلي نشان داده که کيفيت خوبي دارد ولي ما راهي جز برد نداريم و اميدوارم 3 امتياز را بگيريم.

6 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.