اين مرتبه به خودم اولتيماتوم مي‌دهم

صادق درودگر در مورد وضعيت باشگاه ملوان گفت: بازيکنان و کادر فني ملوان تمام تلاش خود را کردند و من هم وظيفه خود مي‌دانم که به قولي که به آنها دادم عمل کنم. اين بار به خودم اولتيماتوم مي‌دهم تا ظرف دو هفته بتوانيم درآمدزايي کنيم و مطالبات کادر فني و بازيکنان که با شرايط ما کنار آمدند پرداخت کنم.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس،وي ادامه داد: من براي درآمدزايي به همه جاي ايران سر زدم و خيلي‌ها به من قول کمک داده‌اند. اکنون وقت آن است که قول‌هايشان را عملي کنند. از آنهايي که کمک فکري به ما کردند ممنونم و اکنون وقت آن است که در عمل هم به ما کمک کنند.

مديرعامل ملوان با اشاره به جلسه‌اش با فرماندار انزلي گفت: در جلسه‌اي که با فرماندار محترم داشتم گفتم که مي‌خواهيم اولين باشگاهي باشيم تا مجمع عمومي براي باشگاه تشکيل بدهيم و 26 آبان اولين جلسه مجمع عمومي باشگاه ملوان برگزار خواهد شد.مجمع عمومي هيئت‌مديره انتخاب مي‌کند و هيئت مديره هم مديرعامل باشگاه را انتخاب خواهد کرد من هم به خودم اولتيماتوم دادم تا درآمدزايي انجام شود و پول بازيکنان را بدهم.

درودگر در مورد شرايط عضويت در مجمع عمومي ملوان گفت: بايد علاوه بر تحصيلات شناخت هم از ملوان داشته باشند، قرار نيست هرکسي که پولدار است عضو مجمع ملوان شود بلکه هر کسي که پولدار است مي‌تواند يک ملواني باشد. در اين دو هفته اگر سازمان‌ها و نهادهاي دولتي و غيردولتي که به من قول داده‌اند براي درآمدزايي به باشگاه کمک کنند اگر به وعده‌هايشان عمل نکنند تمامي قول‌ها و وعده‌ها و نامه‌هايشان را علني مي‌کنم تا مردم و هواداران ملوان بدانند که وضعيت به چگونه است.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.