امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
17:20:21 - چهارشنبه 18 دسامبر 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اين بازي براي هر دو تيم مهم است
عبدالله ويسي در نشست خبري پيش از ديدار تيمش برابر ملوان اظهار کرد: اين بازي براي تيم ما و ملوان حساس و مهم است چرا که نتيجه اين ديدار شرايط هر دو تيم را در جدول مستحکم مي‌کند. به هر حال ما نياز مبرم داريم که از اين بازي امتياز بگيريم و تمام تفکر ما […]

عبدالله ويسي در نشست خبري پيش از ديدار تيمش برابر ملوان اظهار کرد: اين بازي براي تيم ما و ملوان حساس و مهم است چرا که نتيجه اين ديدار شرايط هر دو تيم را در جدول مستحکم مي‌کند. به هر حال ما نياز مبرم داريم که از اين بازي امتياز بگيريم و تمام تفکر ما هم گرفتن سه امتياز مسابقه و سر و سامان دادن شرايط‌مان در جدول است تا بازي‌هاي آينده‌مان را بدون استرس بازي کنيم. مطمئنا يک بازي بسيار سخت مقابل ملوان داريم ولي تمام سعي ما رسيدن به سه امتياز است.

به گزارش Malavan.ir نقل از ايسنا، وي در پاسخ به سوال خبرنگاري درخصوص فشردگي مسابقات ليگ گفت: ما شرايط تيم ملي را درک مي‌کنيم و مي‌دانيم چه شرايط سختي دارد و بايد خودمان را با آن وفق دهيم و اصلا مهم نيست که هر چند روز يک بار، بازي کنيم. به هر حال بايد خودمان را با شرايط و برنامه‌هاي تيم ملي تطبيق دهيم و اين جاي نگراني ندارد و اميدوارم آن انتظاري که از تيم‌مان داريم را در هر شرايطي برآورده کند تا در نهايت مردم خوزستان را خوشحال کنيم.

سرمربي تيم فوتبال استقلال خوزستان ادامه داد: براي من تيم ملي مهم تر از تيم خودم است، چرا که دنبال تيم ما يک استان است اما دنبال تيم ملي يک مملکت است پس اين حائز اهميت‌تر است. البته تيم خودم نيز قابل احترام و ارزش است و اميدوارم برنامه‌ها به صورتي باشد که خسارتي به تيم‌ها وارد نشود.

وي درخصوص رضايتش از شرايط استقلال گفت: خدا را شکر وضعيت مناسبي براي ما پيش آمده است، در حالي که خيلي‌ها فکر مي‌کردند تيم ما کانديداي سقوط باشد ولي به اين صورت نيست و ما حتي در مرز سقوط هم قرار نگرفتيم.

ويسي افزود: در نيم‌فصل دوم بازيکنان خوب، جوان و آينده‌داري جذب کرده‌ايم که براي ما راضي‌کننده بوده‌اند. اميدوارم برد مقابل ملوان به ما کمک کند که بتوانيم بيشتر از بازيکنان جوان براي آينده فوتبال خوزستان استفاده کنيم. ما در ديدار برابر ملوان بختياري‌زاده و ادريسا ترائوره را به دليل مصدوميت در اختيار نداريم و کلاه‌کج هم که از قبل مصدوم بود را در اختيار خواهيم داشت اما اين که از ابتدا بازي کند يا خير مشخص نيست.

وي درباره اين که آيا از تيم‌هاي بومي بازيکني را مدنظر داريد يا خير؟ گفت: اگر سه امتياز بازي مقابل ملوان را گرفتيم و خيال‌مان از ميانه‌هاي جدول راحت شد، حتما از آناليزورها و آن نفراتي که براي من بازيکن پيدا مي‌کنند مي خواهم که مسابقات تيم‌هاي بومي استان را ببينند تا اگر انشاءالله سال آينده اهواز بودم، بتوانيم از جوانان بيشتري استفاده کنيم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب