امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
۰:۴۲:۴۰ - یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ايراندوست پكيج كامل فوتبال كشور را ببيند …
فوتبال كشورهاي در حال توسعه از باب اينكه با يك شيب حركت ملايم در جهت حرفه اي شدن ادامه مسير مي دهند و همانند توسعه سياسي و اقتصادي و فرهنگي دچار چالش هاي فراواني هستند همواره در معرض آزمون خطاي گوناگون قرار دارند و گاهأ مي شود كه در يك فرآيند زماني ، تجربه اي […]

فوتبال كشورهاي در حال توسعه از باب اينكه با يك شيب حركت ملايم در جهت حرفه اي شدن ادامه مسير مي دهند و همانند توسعه سياسي و اقتصادي و فرهنگي دچار چالش هاي فراواني هستند همواره در معرض آزمون خطاي گوناگون قرار دارند و گاهأ مي شود كه در يك فرآيند زماني ، تجربه اي چندباره تكرار مي شود اما اين اتفاق همه داستان و ماجرا نيست ! چرا كه معنا و مفهوم رقابت همانند بسياري واژه هاي ديگر در همه دنيا داراي مفهوم يكسان است . خواسته يا ناخواسته هواداران فوتبال ملوان وضعيت سخت افزاري و نرم افزاري فوتبال مدرن را از طريق رسانه ها مشاهده مي نمايند و چنين واقعيتي ناخودآگاه سطح انتظارات آنها را معقول كرده است و با نگاه تيزبين خود خواهند ديد مربيان سازنده و عملياتي چطور و چگونه در رابطه با انتخاب بازيكن پكيج كامل فوتبال كشور (ليگ١،٢) را رصد كرده و اقدام به شكوفا كردن استعدادهايي مي كنند كه از ديد مربيان مصرف كننده غير توليدي، دور مانده است . تجربه نشان داده مربيان مصرف كننده در نوگرايي و خلق غير ممكن ها نا توانند! چرا كه آنان به دليل عدم توانايي در تشخيص بذر خوب و سالم ، در اكثر مواقع حاضري خور شده اند .
خوشبختانه نصرت ايراندوست پيش از اين نيز ثابت كرده جزو مربيان سازنده و توليدگر فوتبال كشور است و اينبار نيز در تست پيش رو با چشمان تيزبين خود و دستيارانش پكيج كامل فوتبال كشور را در قالب كشف استعداد و انتخاب بازيكن خواهند ديد و اين هنر مي تواند يكي ديگر از اميد هاي تيم فني ملوان در فصل پيش رو باشد .
(( محمد پيشگاه ))

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. خسرو   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳  

  ملوان محجوب ملوان ما نیست . جناب ایراندوست شما فقط عشق مربیگری هستی که کلید ادعایتان فقط در قفل بی صاحب و بی درو پیگر ملوان میرود . شما اگر ادعایی دارید در جای دیگر مطرح میکردید . ما میکاریم دیگران میخورند کار همیشه ما بوده و به این ظلت مردم را آبدیده کرده اید . ما رو چه به قهرمانی . بهتر است اندازه کپنمان حرف بزنید .

  این ملوان ما نیست . با ملوان خودتان خوش باشید و در هپروت خود حال کنید

 2. امير ثاني   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳  

  ONLY MALAVAN
  آقايان چرا با نصرت خان اينقدر تندخويي ميكنيد؟
  مگه زمان همين نصرت ما بهترين نتايج تاريخ ملوان رو بعد انقلاب نگرفتيم؟
  تازه اسكوكيچ بعد از اون همه نتايج ناگوار دور رفت ، دور برگشت اين همه زور زد شديم هفتم در حاليكه زمان نصرتم هفتم شده بوديم و ركوردي شكسته نشد.
  پس حاشيه نريد و بزاريد اين ملواني انزليچي متعصب كارشو بكنه!
  ايران ملوان

  • راما   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳  

   با کسر امتیاز فدراسیون شدیم هفتم وگرنه وا مصیبت ها بود اگه دراگان ششمی میاورد . ولی شما صداش و درنیار . نصرت کلاسش پایین نیاد

  • reza   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳  

   راما جان اينا بخيال اينا هموناين ك از برداي ملوان ناراحت ميشدن.داره ليگ الانو با اون موقع مقايسه ميكنه.در ضمن امسال با 4 تا بازيكن كم سن و سال و ناشناخته اين نتيجه خوبو گرفتيم.حالا ناداوريا بماند

  • javad   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳  

   اون موقع فوتبال مثل امروزه نبود بعدشم داداشه گلم نصرت زمانی که بود بهترین بازیکنارو داشت ن مثل اسکوچیچ که همه جوون بودن باید قبول کرد امثال ملوان رو اسکوچیچ از هیچی ی تیم سوپراستار ساخت که نصرت بود عشقمون ملوان الان دسته یک باس میرفت آره.

 3. مجید   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳  

  بیاید این تیمو واگذار کنید,مالکم که پیدا شده,این محجوب بره راحت بشیم

 4. mala daryaee   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳  

  چیه محجوب به تکاپو افتادی .معلومه بد جوری از اسم درودگر وحشت داری .بخشی از پول کارمندان باشگاه را می دی.در برنامه تلویزیونی خزعبلات می بافی .امروزم می خوای با بازیکنان جلسه بگذاری که بقول خودت تسویه حساب و قرارداد جدید ببندی.تو معجونی از سادیسم ومازوخیسم هستی. از خود آزاری ودگر آزاری لذت می بری.***** ****** بلائی سر قوی عزیز مان بیاید از تو نمی گذریم.قوی سفید ما برایمان مثل عضوی از خانواده است.هرکس مخصوصا ***** ای مثل تو بخواهد این نازنین قوی ما را آزار دهد. خدا از خودش نه از خانواده اش نگذرد .

 5. راما   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳  

  خیلی ساده اندیشی هستش که فکر کنید محجوب این تیم و به همین راحتی ها ول کنه . ایشان با هماهنگی جناب الم…خاله و جناب بد…فر و حاجی خس..بند تقریبآ مفت صاحب تیم شده . الان هم رفتن ایشون باید با تایید این حضار باشه . وقتی هوادارا از هماهنگی یک تجمع اعتراضی ساده عاجزآ . انتظار دارید این مصیبت ها رو سرمون نیارند . بقول یک دوست هوادارای ما دو جا رستم هستند یکی تو شلوغی و هر کی هرکی استادیم و یک هم پشت کامپیوترشون . باور بفرمائید 90 درصد دوستان بیشتر منتظر معجزه اند . بزارید نقل و انتقالات شروع بشه بهتون خواهم گفت . که اگه این آقایون باشند 75 درصد تیم رفتنی هستند 100% .موثق عرض میکنم

 6. javad   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳  

  من با چندتا از بازیکنای ملوان صحبت کردم هیچکدوم نمیمونن جز سرباز باشن هرکی خونه خودشه دغاغله اهوازه آهی و فشنگچی تهرانن تو تممرین فقط فلاحتی هست با رحیم زاده بقیه هرکی یا خونشه یا داره پیشنهاداشو چک میکنه. نصرت هم که فراخوان زده واسه تست بازیکن ببینید چی ب سر قو آوردن که بازیکن نداره ای خداااااااااااااا.بعد نصرت میگه من نترسم من فلانم بابا تو هم یکی مثل احمدزاده ای دیگه با این اوضاع استادیوم امسال خالیه مگه نه؟

 7. مجید   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳  

  کسی دیشب برنامه ی شبکه ی باران را که آقای محجوب تماس تلفنی داشت را دید؟
  واقعا ناراحت شدم به خاطر برخی تماشاگر نماها برای چی به خانواده بیچاره احانت میکنید؟
  واقعا ایشان هیچ کمکی به تیم نکردن که این جور باید مورد احانت قرار گیرند؟
  من از همین جا از ایشان عذر خواهی میکنم.

  • سعید   اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۳  

   از اونجایی که شبکه ی محترم باران کاملا معلوم الحال می باشند ما که برنامه های ورزشیش رو نگاه نمیکنیم!
   گویا به نظر میرسه که باید تشکر کنیم از جناب محجوب که دشمن شادمون کردند!
   البته توهین به خانواده ی ایشون کار بسیار ناپسندیده ای بود. منتها امیدوارم همونقدر که دوستان اینقدر مشتاق به عذرخواهی از ایشون هستند همونقدر هم در از ایشون بابت توهین به شعور مردم یه شهر تشکر کنند!!!
   ضمنا! اهانت! اهانت! نه احانت! احانت!

 8. ملوانی   اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۳  

  هر کسی رو برای کاری ساختمد این هفتمی که ازش حرف می زنید به لعنت خدا هم نمیارزه به خدا مردم شهرهای دیگه به ریشمون می خندند . ایراندوست چهل ساله با ملوانه یه بار تیم رو هفتم کرد اسکوچیچ یه تیم در حال سقوط و از پیش باخته رو احیا کرد و تحسین دوست و دشمن رو باعث شد و به هفتمی راضی نبود و همیشه می گفت برای فصل بعد یه جام می خوام . نصرت ایراندوست و دخترش متاسفانه با کودتا و همدستی عده ای دیگه اسکوچیچ رو بیرون کردند چون اگر اسکوچیچ یکی دو فصل دیگه با ملوان می موند اینها برای همیشه شانس مربی گری رو از دست می دادند .دوره نصرت و پروین گذشته اما این پیر مرد از موی سفیدش خجالت نکشید و همدست آدم ****** مثل محجوب شد و روبروی مردم ایستاد و گفت از کسی نمی ترسم هفتمی یا ششمی این فصل دردی از ما دوا نمیکنه چرا که تیمی مثل تراکتور تو همین دو سه سال دوبار به آسیا صعود کردهو قرمان جام حذفی شدش

 9. javad   اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۳  

  اینقد از محجوب طرفداری نکن الکی مجید خان محجوب اگه مرد بود سر حرفاش میموند اولاش 100میلیارد میخواست حالا که10 میلیاردو دید جا زد مدانگی فقط ب اون ی چیز نیست.قول ی مرد شرفو ناموسشه کسی ک بد قولی میکنه یعنی….؟


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب