امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
0:20:07 - پنج‌شنبه 1 مه 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ايراندوست مي تواند بسازد ..
مربیگری فن است یا هنر ؟؟ در ایام کودکی عبارت علم بهتر است و یا ثروت را بارها شنیده ایم و اکثریت غریب به اتفاق جامعه علم را ارجع تر میدانستند ، البته این پاسخ جای خوشوقتی فراوان باقی می گذاشت که منابع انسانی جامعه در جهت مناسب گام بر می دارند !اکنون سئوال اول […]

مربیگری فن است یا هنر ؟؟
در ایام کودکی عبارت علم بهتر است و یا ثروت را بارها شنیده ایم و اکثریت غریب به اتفاق جامعه علم را ارجع تر میدانستند ، البته این پاسخ جای خوشوقتی فراوان باقی می گذاشت که منابع انسانی جامعه در جهت مناسب گام بر می دارند !اکنون سئوال اول را به گونه ای دیگر مطرح می نمایم ، آیا مربیگری علم است و یا ثروت !!؟؟ در فرآیند زمانی و مکانی حال حاضر جامعه پاسخ در جهت حرکت منابع انسانی نیست زیرا با توجه به مشکلات عدیده اقتصادی جامعه که اکثریت آحاد مردم را در بر گرفته است و با یک حساب سر انگشتی ٧٣ میلیونی یارانه بگیر ، آیا فوتبال ملوان می تواند مفری برای خلاصی از استرس دنیای پر نوسان اقتصادی خطه انزلی باشد !؟؟ پاسخ به این پرسش را بر عهده هواداران فکور انزلی می گذارم ، حال این نکته : آیا ایراندوست موجودیت پیدا و پنهان فوتبال ملوان را به درستی تجزیه و تحلیل نموده است؟؟ آیا سنگینی بار مسئولیت فنی فصل جدید را ارزیابی نموده است؟؟ آیا ایراندوست توانایی به دوش کشید این بار مسئولیت را دارد؟؟ نگارنده بیطرف و با دید مثبت به تفکرات و تصورات ایراندوست می نگرد و معتقد هستم که ایشان با اشراف و آگاهی کامل ابعاد چند وجهی این مسئولیت مربیگری ملوان را پذیرفته است ، ایشان میداند که وضعیت اقتصاد معیشتی جامعه در چه شرایطی است ؟ بر همین اساس باید بتواند با مدیریت هزینه و بازیگردانی بازیکنان کم نام و نشان که از لحاظ فنی هیچ کم و کسری از بازیکنان اسمی ندارند و فقط و فقط در تیر رس بازیهای تاکتیکی رسانه ای نبوده اند اما میتوانند به معنی واقعی کلمه افتخار به ارمغان بیاورند . ایراندوست باید بداند که چه می خواهد و همچنین باید بداند که میتواند بسازد ، اما همه اینها منوط به اینست که ایراندوست به کاری که انجام میدهد باور داشته باشد و تبادل انرژی لازم و ملزوم را بین تیم و هواداران برقرار سازد .

(( محمد پيشگاه ))

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مهدی   می 1, 2014  

  ایران ملوان حاج صادق درودگر

 2. kami   می 1, 2014  

  درودگر: شرکت ایتالیایی تا آخر هفته جواب می‌ دهد/ آماده ام به ملوان برگردم

  صادق درودگر مدیرعامل پیشین ملوان با اعلام این موضوع که یک شرکت ایتالیایی خواستار خرید ملوان است به خبرنگار آی‌اسپورت‌ می‌ گوید:« در جلسه ای که دیشب تا حوالی صبح به طول انجامیده قرار بر این شده که مدیران شرکت با سنجیدن شرایط پاسخ نهایی سرمایه گذاری در فوتبال ایران به وی اعلام کند.»

  درودگر می‌ گوید:« این شرکت ایتالیایی، یک شرکت اقتصادی و ورزشی است که برنامه های فوق العاده ای را برای تیم ملوان در نظر دارد و در صورت پذیرفتن شرایط ملوان اتفاقی بزرگ در شهر انزلی و کل فوتبال ایران رقم خواهد خورد.»

  وقتی از درودگر سوال می‌ کنیم که آیا سیروس محجوب مالک فعلی باشگاه حاضر به واگذاری باشگاه است یا نه اینطور پاسخ می‌ دهد که:« ما در انزلی تحقیقات مفصلی کردیم و میزان بدهی و دارایی باشگاه را کامل درآورده ایم. طبق آنچه که من می‌ دانم آقای محجوب فعلا تیم را به آقای معمایی سپرده اند و در صورت ورود یک اسپانسر تازه از ملوان جدا خواهند شد.»

  بازگشت درودگر به انزلی می‌ تواند خبر خوب برای هواداران این تیم باشد اگرچه این خبر فعلا در حوزه تصمیم گیری است و نمی‌ شود فعلا به طور کامل روی آن حساب کرد.

 3. امير ثاني   می 1, 2014  

  آقاي ايراندوست
  بنده شخصا شمارو بعنوان يك انزليچي با تعصب دوست دارم.
  حال كه وارد گود شده ايد تقاضامنديم:
  ملوان را وارد حاشيه نكنيد و ملواني بسازيد بهتر از ملوان پارسال با فوتبالي روانتر و رتبه اي بهتر و به اميد خدا كسب سهميه آسيا.

 4. ژکو   می 1, 2014  

  شتر در خواب بیند پنبه دانه.هه.اونم با ایراندوست،آسیا؟!!خنده داره

 5. ژکو   می 1, 2014  

  ایران،ملوان،دراگان

 6. مجيد   می 2, 2014  

  ايران ملوان درورگر دراگان


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب