ايراندوست: بانوان فوتباليست ايراني قهرمانند

همين قدر که از طرف کنفدراسيون فوتبال آسيا به عنوان شگفتي ساز لقب گرفتيم براي ما افتخار است که از اعتبار فوتبال ايران دفاع کرديم. در اين سه بازي شاگردانم غيرت خود را گذاشتند و فراتر از حد فوتبال ايران بودند.
براي اولين بار بود که در اين مرحله با نتايج خوب و درخشان وبازي فوق العاده به هدفمان رسيديم. در سال هاي گذشته براي ما حسرت مساوي کردن با تيم هاي قدر يا نباختن هميشه وجود داشت اما اين بار شاگردانم سنت شکني کرده و مزد تمرينات سخت و اردوهاي فشرده خود را گرفتند وملت ايران را شاد کردند. اگر شرايط فراهم مي شد تا بازي تدارکاتي داشتيم مسلما در برابر ازبکستان، بازيکنان بدون استرس و با روحيه بالا بازي مي کردند و شايد الان ما به جاي تايلند به استراليا مي رفتيم.

سرمربي تيم ملي گفت:

 در بازي رفت که به ميزباني اردن بود، اين تيم از شرايط ميزباني خود به بهترين نوع ممکن استفاده کرده و داوري بد اين بازي عليرغم شايستگي ايران به سود اردن به پايان رسيد. اما در اين مرحله و در يک کشور بي طرف و به دور از منافع ميزباني زماني که برابر اين تيم قرار گرفتيم بهترين بازي خود را انجام داده و پيروز ميدان شديم و توانستيم با غيرت بچه ها بازي رفت را جبران کنيم وانتقام خود را از اين تيم بگيريم.
از بچه ها خواستم به خاطر نتايج درخشانشان در اين مرحله شادي کنند و جشن موفقيت خود را در زمين مسابقه بگيرند چون در واقع آنها از نظر من قهرمان هستند

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.