اولین باخت احمد زاده در مقابل پیکان (همراه حاشیه)

متاسفانه ملوان این بازی درگیرانه را در یک غفلت در دقیقه 76 توسط بازیکن خارجی و تعویضی پیکان ، ژوسيلي فريرا گلی را دریافت کرد و در پایان ملوان یک بر صفر این بازی را واگذار کرد ، موقعیت های زیادی داشتیم ولی هیچ کدام گل نشد که نشد از موقعیت های 100 درصد گل زنی میتوان به تک به تک پژمان نوری و ضربه به تیرک مهرداد اولادی اشاره کرد و همچنین خوشبینانه یک پنالتی که بر روی مازیار انجام شد را نگرفت .

این بازی به مربی خوبمان نشون داد که ملوان فقط یک تیم آماده دارد و افراد تعویضی تاثیر گذاری ندارد ، نبود جواد شیرزاد کاملا حس شد . هافبک های تیم مان خسته بودند مازیار تازه از مصدومیت خارج شده بود و پژمان هم خستگی را با خود از تیم ملی همراه داشت و از نظر خط میانی ضعیف بودیم و تعویض های احمدزاده هم جواب نداد . به امید خدا بازی با پرسپولیس بچه ها به اوج خودشان قبل از تعطیلی برگردند .

 از تماشاگران این بازی ، غفور جهاني، صادق درودگر، سيموئز ، مربي بدنساز تيم ملي فوتبال ايران ، وس دين محمدي و ستار همداني بودند .تعداد تماشاگران استادیوم بر اساس آنچه گوینده استادویم اعلام کرد 1000 نفر بود که به نظر ما بیشتر بود و تعداد تماشاگران پیکان 24 نفر بود . همچنین در اول بازی ماموران انتظامی به دلیل وارد شدن به ماه محرم طبل های انزلیچی ها را جمع کردند و تماشاگران دروگر را یک صدا ، خواندن که پا در میانی کند که درودگر به دلیل گفته شده توسط مامورین ، خواستار کوتاه آمدن انزلیچی ها شد و انزلیچی ها کوتاه آمدن و موضوع ختم به خیر شد .

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.