هنوز عضو ملوان هستم و سربلندي اين تيم برايم اهميت دارد

در بندرانزلي تماشاگران بسيار سخت بازيكن غير بومي را مي‌ پذيرند اما مهرداد اولادي در ملوان به بازيكن مورد علاقه ی تماشاگران تبديل شد . مهرداد اولادي به بهانه ی دعوت شدنش به تيم ملي ايران درباره ی ملوان و تيم ملي حرف زده است ، درباره ی روز هاي سخت اين فصل و مشكلات مالي ملوان كه انگار پاياني ندارد .

عملكرد ملوان را در ليگ 92 -91 چگونه ارزيابي مي‌ كني ؟
با توجه به بازيكنان خوبي كه در ابتداي مسابقات جذب ملوان شده بودند ، همه انتظار داشتند تا يكي از بهترين فصل‌ هاي ملوان رقم بخورد اما متاسفانه اين اتفاق رخ نداد و شرمنده ی هواداران مان شديم . حضور حسين هدايتي همه را اميدوار كرده بود تا مشكلات مالي به حداقل برسد اما نه تنها اين گونه نشد ، بلكه دردسر هاي باشگاه نيز بيشتر شد .
ملوان رقابت‌ ها را خوب شروع كرد اما رفته رفته نتايج ضعيفي را به دست آورد . در اين باره چه صحبتي داري ؟
فكر مي‌ كنم در نيم فصل نخست نتايج خيلي خوبي گرفتيم و در رده‌ هاي بالاي جدول قرار داشتيم . در نيم فصل دوم به دليل مشكلات مالي نتايج مان افت كرد ولي نبايد اين مسایل را توجيه كرد ، چرا كه ملوان هميشه بايد باعث سربلندي طرفدارانش باشد و اميدوارم در سال بعد اتفاقات خوبي براي ملوان رخ بدهد .
اگر بازي‌ ها دو سه هفته ی ديگر ادامه داشت ، احتمال سقوط ملوان افزايش پيدا مي‌ كرد .
متاسفانه در نيم فصل دوم ملوان تنها يك برد داشت و بايد خدا را شكر كرد كه اين فصل نا اميد كننده و كابوس وار براي‌ مان به پايان رسيد .
در اين چند روز بازيكنان توانسته‌ اند بخشي از پول‌ هاي خود را بگيرند ؟
در يك هفته ی اخير هشت درصد از پول‌ هاي خود را گرفته‌ ايم و در مجموع نزديك چهل درصد مي‌ شود كه از ابتداي امسال دريافتي داشته‌ ايم . نزديك 350 ميليون از ملوان و پارسال هم 500 ميليون از پرسپوليس طلبكار هستم . تا به حال هر چه درآمد داشته‌ ام به خاطر حضور در ليگ امارات بوده است و در فوتبال ايران اين گونه نبوده است . آدم پولكي نيستم ولي به هر حال بايد بازيكنان به حق شان برسند . وقتي با مهدوي كيا اين گونه برخود مي‌ شود ، امثال من كه جاي خود دارند .
فكر نمي‌ كني درگيري لفظي صادق درودگر و محمد احمدزاده هم حاشيه‌ هاي ملوان را افزايش داد ؟
از آن جايي كه خيلي از جزييات ماجرا خبر ندارم ، زياد نمي‌ توانم اظهار نظر كنم ولي به هر حال اين مورد نمي‌ تواند بي تاثير هم باشد .
با اين اوصاف براي فصل بعد در ملوان مي‌ ماني ؟
طرفداران ملوان هميشه به من لطف داشته‌ اند و محبت‌ هاي آن ها را فراموش نخواهم كرد . اگر مشكلات مالي برطرف شود ، قطعا شرايط بهتر مي‌ شود ولي فعلا تصميم خاصي در اين زمينه نگرفته‌ ام .
از تيم‌ هاي ديگر هم پيشنهاد داري ؟
نه ، فعلا پيشنهاد خوبي ندارم .
در اين فصل كم گل زدي .
در بيست و دو بازي كه به ميدان رفتم پنج گل زدم و پنج پاس گل دادم . در بقيه ی بازي‌ ها يا محروم بودم يا كادر فني من را بازي نمي‌ داد .
اين تعداد گل كم نيست ؟
امسال وضعيت فرق داشت و در كناره‌ ها يا در خط مياني به ميدان مي‌ رفتم و اعضاي كادر فني خيلي از من انتظار گلزني نداشتند .
درباره ی دعوت شدنت به تيم ملي چه نظري داري ؟
پوشيدن پيراهن تيم ملي افتخار بزرگي است كه دوباره نصيبم شده است . تمام تلاشم را مي‌ كنم تا بازيكن موثري باشم و بتوانم به تيم ملي كمك كنم .
اما خيلي‌ ها نسبت به دعوت تو و تعدادي از نفرات ديگر ، انتقاد دارند ؟
سرمربي تيم ملي تشخيص داده كه من را دعوت كند و حتما توانايي‌ هايي را ديده كه اين تصميم را گرفته است . اگر قرار است همه در اين باره اظهار نظر كنند ، مربي ديگر چه نقشي دارد ؟ ! كروش عاشق چشم و ابروي من نيست و صلاح دانسته كه اولادي را به تيم ملي دعوت كند .
به نظرت تيم‌ ملي مي‌ تواند به جام‌ جهاني برزيل صعود كند ؟
اگر در سه بازي باقي مانده برابر قطر ، لبنان و كره جنوبي بتوانيم حداكثر امتيازات را به دست آوريم ، كار مان آسان‌ تر مي‌ شود و به همين خاطر بايد اميد هاي خود را تا آخرين لحظه حفظ كنيم .
تيم سابقت هم كه موفق نشد قهرمان جام‌ حذفي شود ؟
بازي فينال جام حذفي را ديدم و از شكست پرسپوليس ناراحت شدم . پرسپوليس مي‌ توانست به قهرماني برسد ولي اين اتفاق رخ نداد و خيلي هم ناراحت شدم .
دوست داري يك بار ديگر حضور در پرسپوليس را تجربه كني ؟
همه مي‌ دانند كه از شانزده سالگي براي پرسپوليس بازي كردم و كماكان به اين تيم علاقه مند هستم ولي هنوز عضو باشگاه ملوان هستم و سربلندي اين تيم برايم اهميت زيادي دارد .

مهرداد اولادی
مهرداد اولادی
یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.