انهدام باند سارقان غیر بومی در بندر انزلی

سرهنگ هرمز عشقی گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت منزل در بندر انزلی شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این سرقت ها به طور ویژه در دستورکار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام یکسری کارهای تخصصی و اقدامات خاص موفق شدندخودروی مورد استفاده در سرقت ها را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی و اخذ نیابت متهمان را در ارومیه دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ۳ سارق دستگیر شده که اهل و ساکن یکی از استان های مرکزی هستند،بیان داشت: متهمان در بازجویی های پلیس به بزه انتسابی و سرقت اموال مانند گاوصندوق، دوربین، سکه طلا، طلا، جواهر و نقره جات، گوشی تلفن همراه،۲۷هزار دلار، لپ تاپ در مجموع به ارزش یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال اعتراف کردند.

سرهنگ عشقی با بیان اینکه متهمان به ۸ فقره سرقت منزل در شهرستان بندرانزلی اعتراف کردند، گفت: هر سه متهم پس از تکمیل پرونده و بازسازی صحنه در محل جرم به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از عموم مردم خواست، از نگهداری وجوه نقد، طلا و جواهر در منزل پرهیز کرده و از ایمن بودن منزل خود در مقابل سرقت با استفاده از درب های ضد سرقت، قفل مناسب و حفاظ دیوار خانه اطمینان حاصل کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک بلافاصله با سامانه تلفن ۱۱۰ تماس بگیرند.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.