امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۲۱:۳۴:۲۵ - یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انزلیچی کجایی پس ؟
در روزی که ملوان و بازیکنان روحیه می خواهند کجایی پس ؟ ملوان روحیه می خواهد ، سیاه لشکر نمی خواهد . روزی که می برد همه کنار تیم هستند که بله بردیم و همه کاپ قهرمانی می گیرند ، از نیم فصل دوم تیم دچار ضعف روحیه شده است ، مسئولین انزلی کجا هستند […]

در روزی که ملوان و بازیکنان روحیه می خواهند کجایی پس ؟ ملوان روحیه می خواهد ، سیاه لشکر نمی خواهد .

روزی که می برد همه کنار تیم هستند که بله بردیم و همه کاپ قهرمانی می گیرند ، از نیم فصل دوم تیم دچار ضعف روحیه شده است ، مسئولین انزلی کجا هستند ؟ نمی خواهند به میان مردم بیایند ؟

یازده بازی به پایان لیگ مانده است ، ای مردم انزلی کجایید ؟ ما انزلیچی هستیم

بازیکنان ما سر خورده شده اند سردرگم هستند نمی دانند در زمین چه می خواهند فقط رو به جلو حرکت می کنند ، ملوان همیشه مشکل مالی داشته است پس کسی نتیجه نگرفتن ملوان را به دلیل نگرفتن مطالبات بیان نکند ، به حسین هدایتی چکار دارید ؟ حسین هدایتی آمده است و می گوید پول بازیکنان پرداخت می شود در همان فصل ، پس انتظار معجزه دارید ؟

وبسایت های کذائی بوی کباب شنیده اید ؟ که هی توهین و هی انتقاد می کنید ؟

نخیر ملوان پول نمی خواهد ملوان عشق می خواهد و تو که تازه به کار اطلاع رسانی آمده اید ، ما اینجا نیامده ایم که از ملوان جیبمان را از پول پر کنیم ، وظیفه ما کمک به تیم است ، اگر ملوان دچار ضعف و حتی شکست روحی شده است ، به عنوان یک ملوان دوست چکار کرده اید ؟

محمد احمدزاده در زیر این همه فشار و توهین چگونه روحیه ی تیم را بالا بکشد ؟

وقتی سرمربی و کاپیتان تیم روحیه ندارد از تیم چه انتظاری می توان داشت !

تماشاگران ملوان دیگر آن حول و هراسی که در دل حریف می انداختند وجود ندارد ، تیم های استقلال و پرسپولیس راحت و بدون دردسر در انزلی امتیاز میگیرند پس یک مشکلی بزرگ این وسط وجود دارد !

1- مشکل بازیکنان هستند؟

2- مشکل کادر فنی است ؟

3- مشکل سایر موارد است ؟

ببینید در هر جای ملوان را نگاه می کنیم مشکل میبینیم و یک وضع ایده آل دیده نمیشود .

11 بازیکن آماده نداریم ، میانگین قدی ملوان به شدت پایین است ، نیمکت قوی در بازیکن و مربی نداریم ، آیا کسی در نیمکت است به احمدزاده مشاوره دهد که بتواند بازی را به نفع ما برگرداند ؟

آقای درودگر را ما دوست داریم اما با هر برد نباید بگوید ما آسیایی می شویم ، این ها همه فشار است ، تماشاگران ما از دقیقه 2 تقاضای گل می کنند و نمی گذارند تیم شکل بگیرد . 

 و یک انتقاد از خود ما رسانه ها :

خبرنگاران عزیز ببنید چگونه قبل بازی با پرسپولیس یک حجم رسانه ای را بر سر ملوان همه روزنامه ها و سایت ها خراب کردند و تیم را در حاشیه بردند به گونه ای ضربه زدند که هنوز کمرمان بلند نمی شود .

 بنده دانیال ابراهیمی خود 8 سال است سابقه مطبوعاتی داشته و در چند روزنامه و سایت و همچنین سایت رسمی باشگاه و سرپرست چند روزنامه بزرگ بودم و هستم و هم اکنون نیز در این سایت ( malavan.ir ) در حال خدمت به مردم انزلی هستم ، هدفم از معرفی خود آن بود که بدانید به اندازه کافی سابقه ی کار در مطبوعات را دارم و همه ی جو سازی ها و همه ی این کار ها را گذرانده ایم و آگاه هستیم به عنوان یک انزلیچی و به عنوان یک برادر از همکاران و مردم  فوتبال دوست انزلی خواهش می کنم به تیم فرصت دهید تا ملوان شکل بگیرد تا بتوانیم به گونه ای بازی کنیم که نه اشتباه داوری و نه دست های پشته پرده نتوانند جلوی موفقیت ملوان را بگیرند و با اقتدار به آسیا برویم و نتایجی مانند گذشتگان خود بگیریم .

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. reza mohamadi   بهمن ۸, ۱۳۹۱  

  برادر دانیال ابراهیمی عادیه همیشه مسئولین استان فقط نان ملوان را می خورند .

 2. alireza   بهمن ۸, ۱۳۹۱  

  in bazi ma baayd bebarim va ta akharesh poshte tim hastim vali omidvaram bazikonan ham javabe inhame havadaro ba bord neshon bedan

 3. ابراهیم غلامی   بهمن ۸, ۱۳۹۱  

  با سلام
  درود به شرف شما آقای دانیال ابراهیمی سخت ترین فصل لیگ برتر را میگذرانیم فصلی که مقرر است 5 تیم خذف گردد وحداقل 7 تیم دولتی (پرسپولیس -استقلال – سپاهان – تراکتور- فولاد- نفت – صبا- )برای بقا ء درسالهای آینده از نظر مالی شدیدا به آسیا ئی شدن نیازمندند هر بازی از این به بعد حکم فینال را دارد در این شرایط برد چهارگانه نیم فصل اول توقع مارا بسیار افزون کرده که بجای واقعیت پذیری همه ما واقیعت گریز شدیم . واقعیت این است که همه تیمها مواجه با مشگلات مالی هستند منتهی به اندازه ملوان سرمایه یعنی بازیکن جوان برای آینده ندارند واقعیت این است که سرمربی فکور وآینده نگرما به درستی خود زنی میکند و5 بازیکن جوان را برای آینده در معرض دید سرمایه گذار میگذارد که دلگرم آینده ملوان وبندر انزلی باشد خود زنی میکند وشهامت وجرات به خرج میدهد و30 جوان دیگر ملوان را برای تلاش بیشتر امیدوار میکند او بهتر از ما میداند که درسال جاری با توجه به شرح فوق وبرخی مطالب دیگر که نمیتوان علنی کرد حفط تیم مهم تر از جاه طلبی رویائی است .این تفاوت من با اوست که عجولانه توقع برد در همه بازیهای برون ودرون را دارم که بقول شما در بازیهای درونی از دقیقه 2 با ادبیاتی سخیف انتظار برد مطلق را داریم امروز باور کنید احمد زاده وکادر فنی وبازیکنان سخت ترین روزهای ورزشی خودرا میگذرانند ما زیادی متوقعیم بله اگر هوادار هستیم باید به آنها روحیه بدهیم نه آنکه آسیب بزنیم همانطوریکه گفتید شما سایتها در افزون کرد ن توقع نقش داشتید ابتدا از سایت شما شروع میکنم چندی قبل با این سئوال که آرنج تیم را به نظر سنجی گذاشتید سئوال این است که آیا شما چیدمان مطالب را در سایت خودتان به نظر خواهی عمومی وا میگذارید که آ رنج یک تیم بزرگ مثل ملوان را به من بی سواد ومتوقع وا میگذارید که بدین ترتیب ناخواسته همه مشگلات را به سکوها میکشانیدکه هر بازیکن بالاخره خواهانی دارد ومخالفی یا سایت دیگری نظر سنجی ادامه سرمربیگری احمدزاده را به رفع یا عدم رفع بحران مرتبط میکند براستی کدام ضرورت غیر از نفاق فکنی واظهار وجود توسط شما سایتها ایجاب میکرد که اینگونه نظر سنجی مسخره وبیهوده را مطرح کنید باز خوشحالم که شما زود متوجه شدید ونوشتید وتشخیص دادید بهمین دلیل از شما بعنوان یک ملوانی سپاسگزارم

 4. neda   بهمن ۹, ۱۳۹۱  

  آقای ابراهیمی کاملا با شما موافقم و همه ی حرفاتونو قبول دارم

 5. کمال نوری   بهمن ۹, ۱۳۹۱  

  دوستان همشهری : نتایج بد و خوب در شرایط عادی بخشی از فوتبال و زیباییهایش است ولی گاهی مثل وضع فعلی ملوان شرایط عادی نیست . ما در شهر عزیزمان متاسفانه در هیچ مورد اشتراکی در سالهای اخیر وفاق نداشته و نتیجه ان در اوضاع احوال سیمای شهر و مناسبات فیمابین مسوولین شهری نمود دارد . اما در یک چیز استثنا در تمام دوران همه متفق القولند انهم عشق به ملوان بعنوان سمبل غرور و هویت انزلی چیست . مردم ما انقدر محروم و ساده دلند که وقتی اقایان با وعده و وعید ساماندهی مالی امدند تیم را مثل دختر یا خواهرمان که میخواهد به خانه بخت برود به انها امانت دادیم . اما امروز این دلهره را داریم که نکند دامادمان که امید داشتیم ناموس عزیزمان را به او سپردیم اهل نباشد . این دلهره را ما با انتخاب شتابزده مان و نا کارامدی و عدم صداقت شما اقایان مدیر و مالک و ساده دلی این مردم محروم رقم زد. حالا خیلی شفاف باید مثل یک انزلی چی با تعصب و فهیم مطالبات مان را از ایشان بخواهیم . این خصلت ماست که مثل خیلیها از ترس جدایی نمیگذاریم ناموسمان تن به هر ضلتی بدهد . دوستان ملوان ناموس ماست…..

 6. reza nicolas   بهمن ۹, ۱۳۹۱  

  با سلام به همه دوستان
  ببینید وقتی تیم تو این چند هفته نتیجه نمیگیره حتما یه مشکلی هست دیگه.چرا کسی نمیاد بگه مشکل جاست چرافقط بهانه تماشاگران رو میارید که تیم رو تحت فشار گذاشتن .این کاملا معلومه که بازیکنان مثل قبل دارن بازی نمی کنن حالا یا مشکل بدنی پیدا کردن ویا … ملوان ما شده دقیقا مثل پرسپولیسی که قبل از تعویض مربی و اومدن مربی جدید بازی می کرد اگه توجه کنید ملوان به جز چند تا بازی اول که قشنگ بازی می کرد سایر بازیهاشو اصلا قشنگ بازی نکرد و حتی میتونم بگم با شانس بعضی از بازی هارو بردیم .من هم خودم یک ملوانی دو آتیشه هستم اما این تیم نیاز به یک تحول ویا تغییر داره اگر با این نظر موافق نیستید پس باید بگم که خود بازیکنانمت بی تعصب دارن بازی میکنن.

 7. ملوانی 2 آتیشه(نرگس)   بهمن ۹, ۱۳۹۱  

  ما شاید هم من هیچ وقت به هم شهریانم توهین نکره ام چون می گویم که آن ها هم انسان هتند و گناهی نکرده اند وقتی پسر خاله ام گفت که توهین کرده باهاش قهر کردم بهش گفتم تو اگر خودت بهتر بلد بودی می رفتی بازی می کردی.
  ول اگر مردم توقع خود را کم کنند.
  اگر هر بازیکن روحیه ی خود ر درست کند .
  اگر هر بازیکن به فکر اتحاد با گروه وبه فکر برد باشدن و به این فکر کنند که چه حور دل مردم راشاد کنند می دانم که ازکنان ما با این خصوص که انزلی چی هستند و غیرت دادند به همه ی این چیز های فکر میکنند ولی و قتی به درون زمین می روند مغزشان خالی می شود و به فکر این هستند که اتفاق های گذشته تکرار نشود که متاسفانه همین باعث این می شود که این اتفاغ بیوفتد.
  باتشکر نرگس محمد خواه. 😀


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب