انتقادم از کفاشيان هميشگي نيست

به گزارش Malavan.ir و به نقل از تسنیم صادق درودگر در مورد برگزاري مجمع فرداي فدراسيون فوتبال و اينکه چه مواردي در دستور کار اين مجمع قرار دارد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنيم اظهار داشت: قرار است در خصوص آيين‌نامه انضباطي و مسائل مالي صحبت شود. من از موارد ديگر خبر ندارم.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا در اين مجمع در خصوص آينده کاري علي کفاشيان و مهدي تاج هم تصميم‌گيري خواهد شد تصريح کرد: احتمال دارد در مورد آقاي تاج مسائلي مطرح شود که البته به نظر من ايشان کارشان را خوب انجام مي‌دهند اما تصميم‌گيري در مورد کفاشيان در دستور کار جلسه فردا نيست.

مديرعامل باشگاه ملوان در واکنش به اين مسئله که آيا فردا هم از علي کفاشيان انتقاد خواهد کرد گفت: اينطور نيست که من هميشه بخواهم از کفاشيان انتقاد کنم. هر موقع ايشان کار خوبي انجام مي‌دهد ما حمايت مي‌کنيم و اگر هم انتقادي مي‌شود به خاطر شيوه مديريتي است.

درودگر ادامه داد: تقابلي ميان من و کفاشيان نخواهد بود. بايد در مورد مسائل مالي و انضباطي مطالعه کنم و بعد صحبت هايم را انجام دهم. تنها موضوعي که به آن اعتراض دارم اين است که نبايد مسائل مربوط به فدراسيون در هيئت رئيسه تصميم‌گيري شود و بايد هر چه هست در مجمع تصميم گرفته شود. هر چند در اين مورد با کسي ارتباطي نداشتم و نمي‌دانم نظر ديگران چيست.

وي در خصوص حضور سپ بلاتر و شيخ سلمان روساي فيفا و AFC در ايران عنوان کرد: نمي‌دانم اين دو براي چه به ايران مي‌آيند و از اين سفر چه برنامه و چه هدفي دارند. به خاطر همين نمي‌توانم در اين خصوص اظهارنظر کنم.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.