انتظار زدن 6گل به ملوان رانداشتيم

يحيي‌ گل‌محمدي پس از پيروزي در برابر ملوان در نشست خبري اظهار داشت:

 واقعا بايد بگويم اگر نشست‌هاي خبري همزمان با ساعت تمرين باشد نمي‌توانم در کنفرانس شرکت کنم. دست تنها هستم و تمرين قبل از بازي بسيار مهم است و به همين دليل نمي‌توانم شرايط تيم را در نظر نگيرم اما به خاطر غيبت ديروز از اهالي رسانه عذرخواهي کردم.

وي در مورد اينکه اين برد مقابل ملوان بي‌سابقه بود گفت:

 انتظار نداشتيم 6 گل بزنيم آن هم به تيمي که جزو 6 تيم اول ليگ برتر است و فقط بايد به بازيکنان انگيزه بدهيم. براي اين بازي مي‌دانستيم چه هدفي داريم و بازيکنان نکات تاکتيکي را خوب رعايت کردند و مي‌توانستيم حتي گل‌هاي بيشتري بزنيم و اين نتيجه را مديون هافبک‌هاي خوب‌مان هستيم.
به بازيکنان تيم تبريک مي‌گويم آنها خواستند و اراده کردند و توانستيم به نتيجه دلخواه برسيم و از هواداران تشکر مي‌کنم که باعث دلگرمي ما شدند و از مديريت و سرپرست و ديگر عوامل تيم تشکر مي‌کنم ضمن اينکه از کريم باقري و دستيارانم تشکر مي‌کنم که بدون قرارداد پا به اين مسابقه گذاشتند. باقري در اين چند روز با حضورش به ما دلگرمي داد.

مربي پرسپوليس در مورد اينکه از راهنمايي‌هاي علي پروين چقدر استفاده کرديد، گفت: راهنمايي‌هاي او بي‌تاثير نبود اما در مورد ترکيب تيم صحبت نکرديم.

وي در مورد نقش ژوزه در اين برد، گفت:

او از مربيان بزرگ است و در نيم فصلي که هدايت تيم را برعهده داشت نتوانست نتايج لازم را بگيرد ولي بايد از زحماتش تشکر کرد. نمي‌توان گفت حضور ژوزه تاثيري نداشت اما بي‌تاثير هم نبود.

گل‌محمدي در مورد پيروزي با 6 گل گفت:

نبايد فکر کنيم کارمان تمام شده کار ما تازه آغاز شده است و از همين جا به بازيکنان مي‌گويم مغرور نشويد و بايد امتيازهاي از دست رفته را جبران کنيد و بيشتر بايد تمرکز کنند.

وي در مورد اينکه در برخي مواقع شايع مي‌شود بازيکناني که با مربي خوب نيستند در کار مربي مي‌گذارند و چرا يکباره تيم دگرگون مي‌شود. چنين چيزي را تاييد مي‌کنيد يا نه، گفت: همه اين مطالب سوال بود؟! از اينکه ما تيم خوبي داريم شکي وجود ندارد و بازيکنان ما از نظر اخلاقي و رفتاري بسيار خوب هستند آنها دوست دارند قابليت‌هاي فردي‌شان را در زمين خوب ارايه کنند متاسفانه اين مسئله و اين بستر براي ما فراهم نبود و همين مسئله باعث بروز بي‌نظمي مي‌شود و باعث مي‌شود انتظار تماشاگران برآورده نشود. در اين 10 روز بستر را براي بازيکنان فراهم کرديم و فکر آنها را آزاد کرديم تا توانايي‌هايشان را ارايه بدهند. تصور مي‌کنم در اين زمينه همه چيز فراموش شده بود. از اين به بعد مسئوليت بازيکنان بيشتر مي‌شود و در آينده نزديک بازي‌هاي روانتري به نمايش بگذاريم.
ما براي بهترين نتيجه مي‌جنگيم اما اينکه چه اتفاقي مي‌افتد معلوم نيست. هر بازي براي ما فينال است و نمي‌توانم بگويم در جام حذفي قهرمان مي‌شويم چون تضميني وجود ندارد و در ليگ هم نمي‌توانم قول بدهم اول يا سوم مي‌شويم اما با تمام توان کار مي‌کنيم و با قدرت پيش مي‌رويم.

وي در مورد برنامه بلند مدتش گفت: برنامه بلند مدتي نداريم.

گل محمدي در مورد گردان و مهدوي‌کيا گفت:

مهدوي‌کيا همراه ما بود و به دليل سرماخوردگي نبود و گردان هم دو سه جلسه در تمرين نبود و دنبالش گشتيم و پيدايش نکرديم و حق بازيکن است که منظم در تمرين باشد و بازي کند.

وي در مورد اينکه شهاب گردان شرط کرده که نيسلون نباشد گفت:

از اين شرط و شروط خبري ندارم و نمي‌دانم.

5 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.