در پست جدیدم شکوفا شدم

به گزارش Malavan.ir و به نقل از برنا امیرحسین فشنگچی درخصوص پیروزی ملوان مقابل داماش گفت:  بازی با داماش همیشه برای طرفداران ملوان اهمیت زیادی دارد و حتی قبل از این که به انزلی بیایم، این مساله را می دانستم و خیلی دوست داشتم روزی چنین بازی را تجربه کنم.

وی ادامه داد: در نیمه اول توانستیم دو گل بزنیم و در نیمه دوم هم یک گل دیگر به ثمر رساندیم تا میزبان خود را در دربی گیلان شکست بدهیم. همه بازیکنان تلاش کردند تا به این مهم دست پیدا کنیم و باعث خوشحالی هواداران شویم.

فشنگچی درباره عملکرد خودش در این دیدار نیز اظهار داشت: خدا را شکر توانستم یک ضربه پنالتی بگیرم و یک پاس گل بدهم و در پیروزی ارزشمند ملوان نقش کوچکی داشته باشم. در بازی های قبلی هم توانسته بودم پنالتی بگیرم و پاس گل بدهم و در تلاش هستم تا به این روند ادامه بدهم و بازیکن موثر و بهتری برای ملوان باشم.

وی افزود: در پست جدیدم شکوفا شدم و از زمانی که از دفاع چپ به سمت راست و نزدیک خط حمله آمدم، نوع کارایی ام تغییر کرده و خودم هم راضی هستم. سال های قبل در دفاع چپ به میدان می رفتم و همین مساله سبب شده بود تا آن طور که باید و شاید در میادین ظاهر نشوم.

بازیکن ملوان تصریح کرد: خوشبختانه در جدول رده بندی هم شرایط مان بهتر شده و فاصله زیادی با تیم های مدعی و بالانشین هم نداریم. می توانیم در هفته های آینده نیز امتیازات بیشتری را جمع آوری کنیم و با انجام بازی های منطقی رسیدن به این مهم دور از دسترس نخواهد بود.

فشنگچی درباره قرعه کشی جام جهانی نیز گفت: در جام جهانی بازی آسان وجود ندارد و ایران هم در گروه سختی قرار گرفته است. رقابت با آرژانتین گل بازی های ایران در جام جهانی است و مطمئنا دیدار جلوی این تیم و لیونل مسی تکرار نخواهد شد و امیدوارم قدر این فرصت ها را بدانیم و با آمادگی بالا در برزیل حضور پیدا کنیم. من هم دوست دارم یکی از بازیکنان حاضر در جام جهانی باشم و انگیزه های زیادی هم برای رسیدن به این هدف دارم.

7 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.