امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
۱۰:۰۹:۲۰ - جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امیرحسین صادقی : هر تیمی غیر از ملوان بود دیدارش به تعویق می‌افتاد
مدافع تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه سازمان لیگ کار بسیار ناپسندی را انجام داد، گفت: جز ملوان هر تیم دیگری بود مطمئنا بازی‌اش به تعویق می‌افتاد. امیرحسین صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر با ابراز همدردی با خانواده داغدار مهرداد اولادی گفت: واقعا از درگذشت مهرداد شوکه شدم و به خانواده او تسلیت […]


مدافع تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه سازمان لیگ کار بسیار ناپسندی را انجام داد، گفت: جز ملوان هر تیم دیگری بود مطمئنا بازی‌اش به تعویق می‌افتاد.

امیرحسین صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر با ابراز همدردی با خانواده داغدار مهرداد اولادی گفت: واقعا از درگذشت مهرداد شوکه شدم و به خانواده او تسلیت می‌گویم. می‌دانم داغ بزرگی بر آنها وارد شده و پدر و مادر او تا زمانی که در این دنیا حضور دارند، هیچ وقت درگذشت پسرشان را فراموش نخواهند کرد.

مدافع صبای قم در ادامه خاطرنشان کرد: مهرداد برای فوتبال کشورش زحمات زیادی کشید. او در هر تیمی که بازی می‌کرد تلاشش را برای موفقیت تیم انجام می‌داد و من امیدوارم خداوند روح او را قرین رحمتش کند.

امیرحسین صادقی با گلایه از عملکرد سازمان لیگ در خصوص عدم تعویق دیدار ملوان و سایپا گفت: اگر پرسپولیس در چنین شرایطی قرار داشت سازمان لیگ جرأت می‌کرد بازی را به تعویق بیندازد، اما ملوان چون تیم مظلومی است آنها هر کاری که دلشان می‌خواهد سر این تیم می‌آورند و این کار سازمان لیگ بسیار ناپسند بود و نمی‌دانم چرا آنها به خودشان زحمت ندادند که بازی را دو روز به تاخیر بیندازند.

مدافع صبای قم در پایان خاطرنشان کرد: مهرداد خیلی دلشکسته از میان ما رفت و در این اواخر خیلی اذیت شد و اتهامات ناروایی به او زده شد و امیدوارم کسانی که علیه او صحبت کردند بتوانند در آن دنیا پاسخگوی صحبت‌هایشان باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب