در امید پگاه مربیگری کنم !

محمد احمدزاده در گفت و گویی ، درباره وضعیت تیم ملوان بندرانزلی اظهار داشت:

مشکلات ملوان با حرف زدن حل نمی شود . این همه حرف زدم چه شد؟ آیا مشکلی حل شد؟ امیدواریم آقای هدایتی قبل از بازی با پرسپولیس به مشکلات رسیدگی کند .

سرمربی ملوان با اظهار ناراحتی در مورد بحثی که چند روز پیش در برخی از فضاهای سایبری در مورد رفتن وی به تیم امید پگاه مطرح شده بود ، گفت :

 یعنی شما نمی دانید این شایعه واقعیت ندارد ؟ به نظر شما آن موقع که من از ملوان رفتم و به عنوان یه مربی با کلاس لیگ برتری مطرح بودم ، می رفتم امید تیم پگاه مربیگری کنم ؟!

وی در مورد استفاده از بازیکنان جوان در دو بازی آینده ملوان ، گفت :

 من هم خیلی دوست دارم اما موقعیت و ظرفیت وجود ندارد ، من الان بخواهم از این بازیکنان جوان استفاده کنم بعد یک گل خوردن کل ورزشگاه شرایط روحی تیم را به هم می ریزد و مردم دیگر مثل گذشته ظرفیت اشتباه بازیکنان جوان را ندارند ، مثلا ما در یک بازی از آرش قلیزاد استفاده کردیم و آن مسایل پیش آمد و یا عزیز معبودی را گذاشتیم و اخراج شد و کلی حاشیه پیش آمد . من خودم خیلی به جوان های تیم اعتقاد دارم ، بازیکنانی چون سعید عزت اللهی ، محمد جعفری ، شاهین ثاقبی ، سهیل اصغر زاده فیاض ، محمد حسام یعقوبی ، آرمان رمضانی ، شایان کارگر ، مهیار زحمتکش . هر کدام از آنها اگر فرصت بازی کردن در زمین پیدا کننند پست مربوطه را به نام خودشان می زنند و فیکس می شوند .

وی در مورد آرمین رحیم زاده که در ابتدای فصل به صورت قرضی به تیم گسترش فولاد تبریز پیوست ، گفت :

درنیم فصل دوم می خواستم او را برگردانم که آن مشکلات برای جذب بازیکنان مورد نظر در پست های مورد نیاز پیش آمد. اما برای فصل بعد اگر باشم حتما او را بر می گردانم . از پاشنکو هم راضی هستم و تا جایی که بتوانم حفظش می کنم .

وی در مورد شایعه رفتن پژمان نوری از ملوان که در یکی از روزنامه ها منتشر شده بود ، گفت :

این شایعه صحت ندارد و پژمان در ملوان باقی می ماند .

وی در خصوص استفاده نکردن از سیامک کوروشی اظهار داشت :

از کوروشی راضی نیستم ، هم از لحاظ انضباطی و هم از لحاظ فنی . او در چند بازی که انجام داد نتوانست خوب کار کند و چند اشتباه مرگبار انجام داد .
سرمربی ملوان در مورد استفاده نکردن از بابک پورغلامی ، گفت :

 بازی بابک را قبول دارم اما آینده پست دفاع راست برای معبودی هست ، با اینکه هنوزعزیز آن بازیکن مد نظرم نشده اما دیگر این پست در اختیار معبودی است

. محمد احمد زاده در پایان در مورد احمد آهی گفت :

 آهی بازیکن خوش فکری هست ولی الان آماده نیست و تازه تحت تمرینات فشرده بدنسازی قرار گرفته و امیدوارم خیلی زود بتوانیم ازاو استفاده کنیم

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.