امیدواریم بتوانیم او را دوباره راضی به برگشت کنیم

حسن خسته‌ بند در گفت‌وگویی در مورد جلسه‌ای که امروز با حسین هدایتی در مورد باشگاه ملوان برگزار کرد، گفت:

امروز به اتفاق رئیس شورای شهر،فرماندار انزلی و صادق درودگر مدیرعامل باشگاه در تهران با هدایتی جلسه برگزار کردیم. هدایتی گفت با توجه به فضایی که در فوتبال به وجود آمده و معضلاتی که در این رشته ورزشی هست، دیگر هیچ تمایلی به ادامه حضور در فوتبال ندارد.

وی ادامه داد:‌ حسین هدایتی گفت با توجه به محبت مردم انزلی و فوتبال‌دوستان این شهر 25درصد از مبلغ پیش‌قرارداد فصل آینده بازیکنان را نیز به ملوان پرداخت می‌کند اما تمامی سهامی را که در اختیار داشت به هیئت مدیره ملوان واگذار کرد تا هیئت مدیره باشگاه برای این سهام تعیین تکلیف کند. هدایتی تمامی اختیارات خود را هم به هیئت مدیره داد تا برای آینده باشگاه تصمیم‌گیری کنند.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی در مورد تعیین تکلیف برای سهام 70 درصدی ملوان عنوان کرد:

ما از هدایتی خواسته‌ایم که خودش فردی را به عنوان جانشین به ما معرفی کند تا بتواند از ملوان حمایت کند. ایشان به ما قول داد که در این زمینه نیز به ما کمک کند. ضمن اینکه در زمانی که در اختیار داریم، تلاش می‌کنیم تا فردی را به جای هدایتی به ملوان بیاوریم هرچند می‌دانیم هیچکس نمی‌تواند جای او را بگیرد. هدایتی فردی بود که در فوتبال بدون آنکه سودی ببرد سرمایه‌گذاری کرد اما فضاهایی به وجود آمد که او از فوتبال آزرده‌خاطر شد.

وی ادامه داد: من به نمایندگی از جوانان،‌ فوتبال‌دوستان انزلی از زحمات هدایتی در ملوان تشکر می‌کنم و امیدوارم زمینه‌ بازگشت او به فوتبال و به خصوص تیم فوتبال ملوان دوباره فراهم شود و بتوانیم او را دوباره راضی به برگشت کنیم زیرا او به فوتبال خدمت کرد.

3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.