امیدوارم مشکلات دست از سر ملوان بر دارد

ملوان لیگ دوازدهم را بسیار خوب آغاز کرد و با ستاره هایی که در اختیار داشت توانست حتی خودش را در جمع مدعی ها هم قرار بدهد . اما این تیم رفته رفته سیر نزولی در پیش و در بین تیم های نیمه دوم جدول قرار گرفت . مهرداد اولادی ، مهاجم ملی پوش این تیم مشکلات مالی و کمبود مهره در برخی از پست ها را عمده ترین دلایل افت ملوان و دور شدن آن از جمع بالا نشینان می داند.

ملوان یک تساوی خانگی مقابل پیکان کسب کرد .با این تساوی 8 هفته می شود که بردی به دست نیاورده است!

اول فصل ملوان خوب کار کرد و نیم فصل اول روزهای خوبی را پشت سر گذاشت . اما متاسفانه در نیم فصل دوم به علت یک سری مسایل مالی و عدم تقویت از نظر بازیکن ، نتوانست آن طور که باید و شاید نتایج قابل قبولی کسب کند و همه این مسایل دست به دست هم داد تا این تیم از بالای جدول دور شود و از نظر فنی افت کند .

بیشتر مسایل فنی تاثیر گذار بود یا مشکلات مالی؟

بازیکنان تیم پس از چند هفته ناکامی تمرکزشان را از دست دادند و در بسیاری از بازی های گذشته به علت عدم دقت ، نتایج را به راحتی به حریفان واگذار کردیم . البته شانس هم در بعضی بازی ها با ما همراه نبود و در بسیاری از بازی های انجام شده ، بیش از توان مان ظاهر شدیم اما شرایط داخل زمین نتایج را تغییر می داد . از لحاظ مالی هم خیلی خوب حمایت نشده ایم و مشکلات مالی هم در افت مان تاثیر گذار بوده است . در برخی از پست ها کمبود بازیکن داشتیم و این موضوع در بسیاری از بازی ها به ضررمان تمام شده است .

انتظارات از ملوان در لیگ دوازدهم بالا نبود؟

با وجود مشکلات ریز و درشت از ملوان انتظارات بیشتر از حدی می رفت . با بازگشت آقای احمدزاده ابتدا چند برد خیلی خوب به دست آوردیم و در جدول به رده های بالا صعود کردیم و همین عامل باعث شد انتظارات از تیم بالا برود و به دلیل چند باخت تحت فشار قرار بگیریم . امیدواریم که باشگاه هر چه زودتر به تیم و بازیکنان رسیدگی کند تا ملوان از این وضعیت بحرانی خارج شود و ما هم دل هواداران قوی سپید را پس از هفته های زیادی خوشحال کنیم .

قضیه مشکلات مالی به کجا ختم شد؟

بازیکنان از آقای هدایتی ، مالک باشگاه دو چک دریافت کردند که مبلغ چک اول پاس شد اما متاسفانه چک دوم دریافتی نداشت و به بازیکنان داده نشد . به نظر من تا زمانی که بازیکنان از لحاظ مالی حمایت نشوند آن هم دراز مدت ، نمی توانند در زمین مسابقه تمرکز کافی را داشته باشند . اما خوشبختانه اخیرا یک سری حرف هایی زده شد و ملوان می خواهد از فصل آینده خصوصی شود و من امیدوارم هر چه زودتر مشکلات دست از سر این تیم محبوب شمال کشور بر دارد و در این دو بازی باقی مانده نتایج در شان ملوان را کسب کنیم .

8 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.