اميدوارم مقابل علی دایی بازي خوبی به نمايش بگذارم

سيد جلال رافخايي در گفت و گویی در خصوص تساوي ملوان و سايپا در هفته بيست و نهم اظهار داشت:

نيمه اول اصلا خوب نبوديم و برعکس تيم سايپا خيلي خوب و عالي بازي کرد و 30 دقيقه اول بر روند کار سوار بود. آنها به گل رسيدند و خيلي خوب ما را کنترل کردند.
نيمه دوم با شرايطي که داشتيم، خيلي زود به بازي برگشتيم اما متاسفانه بازهم گل دوم را خورديم و در پي جبران تلاش کرديم. خوشبختانه توانستيم بازهم جبران کنيم و بازي مساوي شد. اين مساوي خيلي براي ما مهم بود چون 2 بار توانستيم بازي عقب افتاده را جبران کنيم.نيمه دوم دو تيم خيلي هجومي و زيبا فوتبال بازي کردند و انگار دو تيم متفاوت بودند. فکر مي کنم نتيجه مساوي هم در کل عادلانه بود هرچند خيلي از فرصت هاي خوب به وجود آمد ولي دو تيم سود نبردند.

آقاي گل ليگ برتر فوتبال  در خصوص گل هجدهم خود گفت:

 لطف خدا و تلاش بچه ها بود که توانستم به ثمر برسانم. بچه ها خيلي زحمت مي کشند و از آنها تشکر مي کنم. بالاخره تلاش را آنها مي کنند و به پاي من نوشته مي شود. البته بچه ها مي خواهند من آقاي گل شود با اين حال اهدافم محدود به آقاي گلي نيست و دوست دارم ملوان نتيجه بگيرد.

وي در خصوص انتظارش از دعوت شدن به تيم ملي تاکيد کرد:

درست است که از خط خوردنم ناراحت مي شوم ولي حرفه اي هستم و به تصميم کي روش احترام مي گذارم. مهم اين است که رفتار حرفه اي از خود نشان دهم. تمام تلاشم اين است که کي روش را با گل هاي خود متقاعد کنم.

مهاجم ملوان همچنین افزود:

درودگر مثل برادر بزرگتر براي ما مي ماند و اصلا به چشم مديرعامل نگاهش نمي کنيم. او غمخوار تيم و بچه ها است و در خوشي ها و بدي ها کنار ماست. آن موقع که از تيم ملي خط خوردم شرايط روحي رواني خوبي نداشتم ولي درودگر و احمدزاده کمک زيادي براي بهبود شرايط کردند.
ما نيم فصل دوم انتظارات را برآورده نکرديم ولي واقعا داخل زمين تمام تلاش خود را کرديم تا برنده شويم. در اين راه خيلي از بازي ها واقعا مستحق پيروزي بوديم ولي بدشانسي آورديم. کادر فني و بازيکنان با تمام وجود تلاش کردند تا نتيجه بگيريم.

وي در خصوص بازي با تيم راه آهن افزود:

بازي با راه آهن خيلي سخت است چون در جدول همسايه هستيم و پيروزي در اين بازي مي تواند براي هرتيمي مهم باشد. ما بايد سعي کنيم اين 3 امتياز خانگي را بگيريم تا انشالله در بازي هاي باقي مانده بتوانيم خود را به رده هاي خوبي برسانيم.

مهاجم ملوان در خصوص رويارويي با علي دايي گفت:

دايي هميشه به من لطف داشته است و افتخار مي کنم که شاگردش در تيم ملي بودم. اميدوارم بتوانم مقابل تيم او بازي خوبي به نمايش بگذارم.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.