الهی غریبان را پناهی

غلامرضا محمدوند مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در آستانه آغاز سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) متن زیر را در اختیار سایت Malavan.ir گذاشته است :

الهی غریبان را پناهی ،

مومنان را گواهی ،

قاصدان را بر سر راهی‌ ،

چه عزیز است آنکس که تو خواهی

خدایا تو را به نیت مومنان و یاران صدیق ملوان ، تو را به عشق پاک دوست داران و طرفداران ، تو را به اشک شوق و سوز دل مادران… چشم امید نو نهالان ،‌تو را به همت والای مسئولان و صاحب نظران… تو را به کار و تلاش پنهان و پیدای مدیران ، تو را به افتخار آفرینی های پیشکسوتان ، بی خوابی ها و دل واپسی های همسران ، تو را به نگرانی آنهایی که امسال از ملوان رفتند ولی دلشان هنوز با ماست ، تو را به خاطر حس مسئولیت مخالفان و عشق پاک موافقان … ملوان را یاری کن !

یاری کن تا در آزمون لیگ سیزدهم سربلند گردد. می دانم! همه ی تیم ها و حریفان ما به درگاه تو خواهند آمد ، از تو مدد خواهند خواست ، اما ؛ شهر کوچک من جز تو کسی را ندارد، شهر من نه پایتخت است، نه کلان شهر، نه مرکز استانی برخوردار از امکانات است ، نه ثروتمند و نه ….

شهر زیبای من بندر کوچکی از خاک سخاوتمند ایران است که جز همت جوانان و عشق شهروندانش ثروتی ندارد . توکل ما به توست ، نا امیدمان نگردان ، خدایا !…. ما خودمان را بهتر از دیگران نمیدانیم ، ایمانمان را برتر از دیگران نمی بینیم ، توکلمان به تو همچون سایر رقیبانمان است.

فقط ما تنها تریم… تنهایمان مگذار…

غلامرضا محمدوند ، مربی تیم ملوان بندرانزلی

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.