امروز پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
۱۶:۲۷:۳۹ - یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
الماسخاله: محجوب به من قول داد در ملوان بماند
قربانعلی الماسخاله در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد خداحافظی سیروس محجوب از باشگاه ملوان گفت: محجوب یکی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است که برای کمک به ملوان آمده است و ما هم به او کمک می‌کنیم تا به کارش ادامه بدهد. هیات فوتبال انزلی و استان گیلان و همچنین مدیرکل ورزش […]

قربانعلی الماسخاله در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد خداحافظی سیروس محجوب از باشگاه ملوان گفت: محجوب یکی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است که برای کمک به ملوان آمده است و ما هم به او کمک می‌کنیم تا به کارش ادامه بدهد. هیات فوتبال انزلی و استان گیلان و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان از محجوب در برنامه سکو تعریف کردند و حتی استاندار گیلان هم گفت با حضور محجوب در ملوان نگرانی بابت این باشگاه نداریم.

وی ادامه داد: امروز هم با محجوب تماس گرفتم و دلایل کناره‌گیری‌اش از ملوان را جویا شدم و به او گفتم آدم که از خانه خودش نمی‌رود. مسئولان استان هم به دنبال حضور سرمایه‌گذاران در گیلان هستند تا به مردم خدمت شود.

الماسخاله با اشاره دلایل کناره‌گیری محجوب گفت: ایشان از چند مسئله ناراحت بود اول برخی سایت‌هایی که از او به شدت انتقاد می‌کنند. که به او گفتم در این مورد مشکلی نیست و اگر مطلبی مبتنی بر توهین و مسایل اخلاقی پیش آمد هم باشگاه و هم هیات فوتبال استان از طریق قانون پیگیری خواهد کرد ضمن اینکه این مسایل در فوتبال هست.

وی افزود: بخش دیگر مربوط به بدهی‌های باشگاه ملوان است. محجوب می‌گوید به من گفته شده بود که حدود 3 میلیارد تومان بدهی وجود دارد اما در حال حاضر باشگاه ملوان حدود 12 میلیارد تومان بدهی دارد که به او گفتم مشکلی در این زمینه نیست به قراردادت پایبند باش و به مفاد قراردادت عمل کن آدم که از خانه خودش نمی‌رود. از دوستانی هم که از خارج از استان آمدند وبه باشگاه ملوان کمک کردند می‌خواهم دیگر به ملوان کاری نداشته باشند و این تیم را به حال خود رها کنند.

رئیس هیات فوتبال گیلان افزود: محجوب به من قول داد که در ملوان بماند و به کارش ادامه بدهد و ما هم به عنوان مسئولان فوتبال استان هر کمکی از دستمان بربیاید به او خواهیم کرد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. seyed akbar rajilbakhsh   اسفند ۱۸, ۱۳۹۲  

    Dorod ber shma maham omidvarim Agaye mahjob be malavan bargardad va dele ma havadaran ra shad monad. Iran malavan


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب