امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
۲۳:۳۳:۲۷ - شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افشین:نمی توانم به دلیل مصدومیت بازی کنم
هواداران ملوان معتقد بودند که افشین برای جدایی از ملوان مصدومیت را بهانه کرده وگرنه دلیلی ندارد اینقدر سریع درباره تیم آینده او گمانه زنی شود. اما افشین با ناراحتی از بروز چنین تصوراتی می‌گوید: «چند روزی است دارند علیه من جو درست و اذیتم می کنند. رسانه ها و خبرنگاران محترم از اینکه هر […]

هواداران ملوان معتقد بودند که افشین برای جدایی از ملوان مصدومیت را بهانه کرده وگرنه دلیلی ندارد اینقدر سریع درباره تیم آینده او گمانه زنی شود.

اما افشین با ناراحتی از بروز چنین تصوراتی می‌گوید:

«چند روزی است دارند علیه من جو درست و اذیتم می کنند. رسانه ها و خبرنگاران محترم از اینکه هر روز من را با مطالبشان به این باشگاه و آن باشگاه می برند دست بر دارند، من مدتی نمی توانم به دلیل مصدومیت بازی کنم چه برسد به اینکه جایی بروم.

از ملوان جدا شدم تا دستشان باز شود ولی سرباز نیرو دریایی هستم و کنار تیم قرار دارم. من به خاطر آسیب دیدگی از باشگاه ملوان جدا شدم تا دست آن ها باز باشد و بتوانند بازیکن بخرند و از این طریق خواستم کمکی کرده باشم چون ملوان را دوست دارم و وقتی دیدم نمی توانم بازی کنم جدا شدم تا حداقل آن ها بتوانند یک بازیکن بیشتر جذب کنند.»

او درباره تصوراتی که درباره بازیکنان سرباز به وجود آمده می‌گوید:

«من سرباز نیرو دریایی هستم ولی عده ای قصد دارند برای من حاشیه درست کنند و بلایی که سر بختیار رحمانی آوردند را سر من هم بیاورند. از اینکه از ملوان جدا شدم ناراحتم دوست داشتم کمک کنم معلوم است که هر بازیکنی دوست دارد بازی کند که هم به کار تیمش بیاید و هم اینکه خودش را مطرح کند اما متاسفانه باید یک مدت دور باشم تا خوب شوم و دوباره برگردم.

زمان هایی که برای ملوان به میدان رفتم  بهترین بازی هایم را انجام دادم و سعی کردم تمام وجودم را بگذارم هم من و هم حسین ماهینی  بدون هیچ چشم داشتی بازی کردیم.»

بر چسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب