افتخاري بزرگ بدست آورديم

به گزارش Malavan.ir و به نقل از ایسنا فريد بلوک‌باشي پس از صعود تيم ملي فوتبال ساحلي ايران به جمع هشت تيم برتر دنيا، در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، اظهار کرد: براي اولين بار است که در شش دوره برگزاري جام جهاني تيم ايران مي‌تواند از مرحله گروهي صعود کند و اين افتخاري بزرگ براي ماست که جا دارد به خانواده فوتبال ساحلي تبريک بگويم. اگر چه ما دوست داشتيم با امتيازات بيشتري صعود مي‌کرديم اما شرايط در عملکرد بازيکنان موثر بود.

وي با اشاره به شکست تيم ملي مقابل اوکراين نيز گفت:اوکراين يکي از تيم‌هاي خوب اروپاست و مکتب فوتبال ساحلي‌اش شبيه به روسيه است. آنها براي بردن ايران به ميدان آمدند و البته اگر بازي کمي بيشتر ادامه داشت، مي‌توانستيم کار را به تساوي بکشانيم. واقعا مسابقه سختي بود. خيلي از بازيکنان با استرس بازي مي‌کردند. اي کاش ما نمي‌دانستيم در صورت باخت با اختلاف يک گل هم صعود مي‌کنيم. اگر اينها را به بازيکنان نمي‌گفتند از زير بار رواني خارج مي‌شديم. ما در تورنمنت بلاروس اوکراين را برده بوديم و الان هم مي‌توانستيم ببريم.

بلوک‌باشي درباره بازي در مرحله يک‌چهارم نهايي مقابل روسيه نيز اظهار کرد: روسيه اگرچه قهرمان جهان بوده اما تيمي است که بيشتر شوت مي‌زند. براي اين تاکتيک‌شان برنامه داريم. شرايط ما پيش از اين مسابقه خوب است چون استرس نداريم و از نظر فني هم توان بردن اين تيم را داريم. مقابل برزيل هم چون اولين مسابقه بود و مي‌دانستيم قهرمان جهان با ما بازي مي‌کند. شايد اگر در بازي دوم با برزيل بازي مي‌کرديم، نتيجه خوبي از آنها مي‌گرفتيم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.