اعلام برنامه هفته‌هاي چهارم تا هفتم ليگ برتر

سازمان ليگ برنامه هفته چهارم تا هفتم ليگ برتر را به شرح زير اعلام کرد.

هفته چهارم؛ گراميداشت عيد بزرگ بندگي روزه‌داران عيد سعيد فطر و تجليل از مقاومت اسلامي

شنبه 19 مرداد

فولاد خوزستان- داماش ساعت 20 و 30 ورزشگاه تختي اهواز

استقلال- صباي قم- ساعت 20 و 30 ورزشگاه آزادي

يکشنبه 20 مرداد

گسترش فولاد تبريز- فجر سپاسي ساعت 19 و 45 ورزشگاه يادگار امام تبريز

مس کرمان- ذوب‌آهن ساعت 19 و 45 ورزشگاه امام علي کرمان

نفت تهران- راه‌آهن ساعت 19 و 45 ورزشگاه دستگردي تهران

ملوان- استقلال خوزستان ساعت 19 و 45 ورزشگاه تختي انزلي

سپاهان- تراکتورسازي ساعت 19و 45 ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

سايپا- پرسپوليس ساعت 20و 30 ورزشگاه انقلاب کرج

هفته پنجم؛ تکريم و تعظيم جانفشاني آزادگان ميهن اسلامي و گراميداشت بازگشت آنان به ايران اسلامي

پنجشنبه 24 مرداد ماه

داماش- استقلال ساعت 20 و 30 ورزشگاه عضدي رشت

جمعه 25 مرداد

فجرسپاسي- سپاهان ساعت 19 و 45 ورزشگاه حافظيه شيراز

تراکتورسازي تبريز- مس کرمان ساعت 19 و 45 ورزشگاه يادگار امام تبريز

ذوب‌آهن- سايپا ساعت 19 و 45 ورزشگاه فولادشهر

صباي قم- گسترش فولاد تبريز ساعت 19 و 45 ورزشگاه يادگار امام قم

راه‌آهن- فولاد خوزستان ساعت 19 و 45 ورزشگاه تختي

استقلال خوزستان -نفت تهران ساعت 20 و 30 ورزشگاه تختي اهواز

پرسپوليس – ملوان ساعت 20 و 30 ورزشگاه آزادي تهران

هفته ششم؛ گراميداشت ياد و شهادت سيدعلي اندرزگو و تکريم هفته پهلواني

جمعه اول شهريور

گسترش فولاد تبريز- داماش ساعت 19 و 30 ورزشگاه يادگار امام تبريز

فجرسپاسي- تراکتورسازي ساعت 19و 30 ورزشگاه حافظيه

سايپا- مس کرمان ساعت 19 و 30 ورزشگاه انقلاب کرج

ملوان- ذوب‌آهن ساعت 19 و 30 ورزشگاه تختي انزلي

سپاهان- صباي قم ساعت 19 و 30 ورزشگاه ذوب‌آهن فولاد شهر

فولاد خوزستان- استقلال خوزستان ساعت 20 و 15 ورزشگاه تختي اهواز

نفت تهران- پرسپوليس ساعت 20 و 15 ورزشگاه آزادي تهران

يکشنبه سوم شهريور

استقلال- راه‌آهن ساعت 20 و 15 ورزشگاه آزادي تهران

هفته هفتم؛ تعظيم و تکريم ياد و نام رئيس مذهب شيعه امام جعفر صادق (ع) و گراميداشت شهادت دولت شهيدان رجايي و باهنر

پنجشنبه 7 شهريور

استقلال خوزستان- استقلال تهران ساعت 20 و 15 ورزشگاه تختي اهواز

جمعه 8 شهريور

داماش گيلان- سپاهان ساعت 19 و 30 ورزشگاه عضدي رشت

صباي قم- فجر سپاسي ساعت 19 و 30 ورزشگاه يادگار امام قم

مس کرمان- ملوان انزلي ساعت 19 و 30 ورزشگاه امام علي کرمان

راه‌آهن- گسترش فولاد ساعت 19 و 30 ورزشگاه تختي تهران

ذوب‌آهن- نفت تهران ساعت 19 و 30 ورزشگاه فولادشهر اصفهان

تراکتورسازي- سايپا ساعت 19 و 30 ورزشگاه يادگار امام تبريز

پرسپوليس- فولاد خوزستان ساعت 20 و 15 ورزشگاه آزادي

One Comment

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.