اعلام برنامه‌هاي مالک جديد باشگاه ملوان

به گزارش Malavan.ir حسن شهسواری در گفت‌و گو با ایسنا، گفت: ملوان بعد از آقای هدایتی که زحمات زیادی در این تیم کشیدند دچار مشکلات مالی شده است و به هرحال مسئولان استان و اعضای هیات مدیره به سیروس محجوب پیشنهاد دادند تا تیم را در اختیار بگیرند. آقای محجوب هم بعد از مدتی بررسی کارشناسی، جلسات متعددی با افراد یاد شده برگزار کردند و به توافقاتی رسیدند. ایشان یک برنامه جامع ارائه دادند که مسئولان تیم هم پذیرفتند. ایشان کلیه تعهدات واقعی باشگاه را قبول کرده‌اند تا پرداخت کنند. برای فصل آینده نیز بودجه لازم را نیز مد نظر گرفته‌اند.

او با اشاره به برنامه‌های محجوب تصریح کرد: ایشان یک برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ارائه داده‌اند. ایشان به دنبال ایجاد یک باشگاه ملوان هستند که بوکس و والیبال و چند رشته دیگر هم در آن باشد. محجوب به دنبال ایجاد یک کمپ ورزشی است که تا دو سال آینده برای ملوان و تیم‌های دیگر بتوانند از آن استفاده کنند. ایشان به دنبال ایجاد یک آکادمی در سطح استان هستند تا استعدادهای جوان و نوجوان را در مدارس غیرانتفاعی ملوان درس بخوانند و در آن ورزشی که پرورش یافته‌اند به کارشان ادامه دهند.

شهسواری افزود: محجوب به دنبال گرفتن هفتاد درصد باشگاه ملوان است و روی این امر توافق شده. سابقا آقای هدایتی مالک این هفتاد درصد بود که آن را به خود مسئولان باشگاه واگذار کرد و این هفتاد درصد امروز ان‌شاءالله به نام آقای محجوب در محضر ثبت می‌شود. خودتان بهتر می‌دانید که در گیلان یک رقابت بین تماشاگران وجود دارد و ما می‌خواهیم یک یا دو تیم مشترک میان رشت و ملوان داشته باشیم که می‌تواند ورزش کشتی یا والیبال باشد. ما برنامه‌ای داریم که اتحادی میان تماشاگران دو تیم ایجاد کنیم. ما این مسئله را هم در برنامه‌هایمان داریم.

عضو جدید هیات مدیره باشگاه ملوان درباره شخصیت محجوب هم صحبت کرد و بیان کرد: محجوب یک مدیر بسیار توانمند است. ایشان در لیگ برتر گیلان با نام شاهین قاسم آباد تیم داشته‌اند. دو سال مشاور اقتصادی پرسپولیس بوده و در اروپا روابط نزدیکی با برخی تیم‌ها دارند. ایشان سهام‌دار بانک‌هایی در مالزی و انگلیس هستند و دارای چند هتل هستند. ایشان به کارهای خیریه علاقمندند و تلاش دارند تا به فوتبال و ورزش گیلان کمک شایانی کنند. ایشان قرار بود داماش را بخرند که مسائلی پیش آمد و در برندهایی به توافق نرسیدند و در نهایت این توافق شکل نگرفت. انگیزه ایشان واقعا کمک به جوانان استان هست. ایشان خودش گیلانی است و به وارد شدن به ورزش علاقمند. او به استانش عرق دارد و می‌داند استعدادهای زیادی در ورزش‌های مختلفی در این استان وجود دارد. محجوب توانایی انجام کارهای بزرگی دارد.

مدیرعامل سابق ابومسلم در پاسخ به این سوال که تکلیف درودگر و این که گفته می‌شود او ۱۰ درصد از مالکیت باشگاه ملوان را در اختیار دارد، چیست، اظهار کرد: ما از آقای درودگر کمال تشکر را داریم. او از دوستان ماست که با آقای هدایتی به ملوان آمد اما درباره مسائل مربوط به ایشان باید بگویم که قطعا درودگر زحمت زیادی در این تیم کشیده و نتایج خوبی هم گرفته است اما باید دید می‌تواند کنار آقای محجوب کار کند یا نه. از طرفی درباره سهام ایشان باید بگویم مسئولان استان باید در این باره صحبت کنند. من سابقه حضور در ابومسلم را دارم و تجربه این مساله را دارم که سهم داشتن عده‌ی زیاد در یک تیم مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند. در ابومسلم انقدر سهام را به این و آن بخشیدند که می‌بینید به چه روزی رسیده است. این اتفاق نباید در ملوان بیفتد. ملوان ۳۰ درصدش مال نیروی دریایی است و اگر قرار باشد ۳ درصد مال یک نفر باشد و دیگری ده درصد از آن را در اختیار داشته باشد، در آینده مشکل ایجاد می‌شود. آقای محجوب هفتاد درصد باشگاه را می‌خرد و فکر نمی‌کنم ده درصدی در این میان مطرح باشد.

شهسواری در پایان به حضور خودش در ملوان هم اشاره کرد و گفت: من، آقای غمخوار و دکتر محمد تهرانی مقدم نام‌مان به عنوان عضو هیات مدیره اعلام شده است. ما از نیروهای شهید حسن تهرانی مقدم هستیم و افتخار می‌کنیم اگر خدمتی به این کشور کرده باشیم. همه قراردادهای انتقال ملوان به آقای محجوب امضا شده است و تنها امضای محضر باقی مانده است که آن هم ان‌شاءالله امروز امضا می‌شود. ما به حمایت پیشکسوتان عزیز ملوان و مردم خونگرم انزلی بسیار نیازمندیم و امیدواریم با کمک آنها بتوانیم ملوان را به شرایط بهتری هم برسانیم.

5 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.