نتایج اعتماد و زمان دادن به سرمربی این است

به گزارش Malavan.ir محمد صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار اوج،درباره اینکه یکشنبه شب در فدراسیون فوتبال حضور یافت عنوان کرد: برای پیگیری یکی از آرا انضباطی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رفتم تا توضیحاتی ارائه بدهم.البته وکیل باشگاه ملوان قبلا توضیحات اولیه را مطرح کرده بود اما ضرورت داشت من هم مسائلی را به کمیته انضباطی بگویم.

وی درباره نام این بازیکن گفت: این بازیکن فرد بسیار محترمی است و ما هم طلبش را می دهیم اما نمی خواهم نامش را بیاورم.صحبت من با کمیته انضباطی این بود که چون قرارداد در سال گذشته منعقد شده است،بازیکن باید بر اساس سقف قرارداد طلبش را بگیرد.

مدیرعامل ملوان درباره اینکه آیا این بازیکن پژمان نوری است اظهار داشت: نه،نوری نیست.با او هم صحبت کرده ایم و واقعا همکاری خوبی داشته است.

وی درباره نتایج اخیر ملوان گفت: خوشبختانه با جو همدلی و صمیمیتی که در تیم به وجود آمده است،روزهای خوبی را سپری می کنیم.در باشگاه هم همین طور است و کسی برای کسی ریاست نمی کند.چند روز پیش پاشنکو سراغ من آمد و گفت اگر امکانش باشد پس از بازی با راه آهن به دلیل مشکل خانوادگی که برایش به وجود آمده است چند روز در ایران نباشد.ما هم سعی می کنیم با او همکاری کنیم.کلا فضای خوبی در ملوان حکفرماست.

مدیرعامل ملوان درباره نتیجه گیری دراگان اسکوچیچ پس از نتایج ضعیف آغاز فصل اظهار داشت: من وقتی با این مربی سطح بالا قرارداد بستم،موفقیت را به دست آوردم.او مربی بود که در سالهای گذشته در هتل 5 ستاره اقامت داشت اما وقتی به انزلی آمد و دید چه جایی را برایش در نظر گرفته ایم شوکه شد و گفت از این خانه می ترسم!پس از آن به یک آپارتمان دیگر او را بردیم که 90 متر است.می بینید که اسکوچیچ در این شرایط هم نتیجه گرفته است.

درودگر درباره مشکلات مالی ملوان گفت: هدف من این است کمترین بدهی را برای گروه بعدی بر جای بگذارم.قرار نیست صادق درودگر 10 سال در انزلی بماند و می خواهم کاری کنم که وقتی می روم باشگاه بدهی زیادی نداشته باشد.به همین دلیل سعی می کنیم از نیروهای بومی و جوان خودمان استفاده کنیم و برای باشگاه خرج زیاد نتراشیم.همین دیروز چند بازیکن برجسته کشور با من تماس گرفتند و گفتند حاضرند با 50 میلیون به ملوان بیایند اما ما علاقمندیم با همین جوانان کارمان را ادامه بدهیم.

One Comment

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.