‘اصغر مديرروستا’ شامگاه جمعه پس از بازي تيم هاي فوتبال ملوان بندرانزلي و پاس همدان

مدير روستا: باخت به ملوان را به فال نيك مي گيريم
بندر انزلي- سرمربي تيم فوتبال پاس همدان پس از باخت تيمش به ملوان گفت: اين باخت را به فال نيك مي گيرم چون بازيكنان ما را به خود مي آورد.
‘اصغر مديرروستا’ شامگاه جمعه پس از بازي تيم هاي فوتبال ملوان بندرانزلي و پاس همدان در چارچوب هفته سي ام رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور در جمع خبرنگاران رسانه هاي گروهي افزود: بازي در بندر انزلي براي هر تيمي سخت است، نيمه اول بازي پاياپاي بود اما در نيمه دوم ملوان بر اثر اشتباه خط دفاعي ما به گل رسيد و شيرازه تيم ما از هم پاشيده شد.
وي ادامه داد: فكر مي كنم گل دوم ملوان در موقعيت آفسايد به ثمر رسيد، برگرداندن هر تيمي به بازي در شرايطي كه در خانه حريف، سه گل دريافت كرده بسيار دشوار است.
سرمربي پاس همدان ، ضعف بازيكنان تيمش را در گل زني بر عهده گرفت و خاطرنشان كرد: اين ضعف به خود شخص من برمي گردد، بازيكنان ما زحمت خود را مي كشند.
به گزارش ايرنا، ديدار دو تيم فوتبال ملوان بندر انزلي و پاس همدان در چارچوب هفته سي ام رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور، عصر روز جمعه با نتيجه سه بر صفر به سود ملوان خاتمه يافت.
با اين برد ملوان هم اكنون با 45 امتياز در مكان ششم جدول رده بندي ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس) قرار دارد و پاس هم با همان 31 امتياز قبلي در رتبه پانزدهم ماند

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.