اسکوکیچ به تنوع تاکتیکی علاقه‌مند است

محمد حبیبی در گفت‌وگویی در مورد تمرینات ابتدای فصل گفت:
در اردوهایی که از اول تمرینات تاکنون پشت سر گذرانده‌ایم در اوایل تمرینات، بازیکنان را کامل در اختیار نداشتیم ولی الان می‌توانم بگویم که 80 درصد بازیکنان را در اختیار داریم. البته در دفاع وسط و هافبک طراح، احتیاج به بازیکن داریم ولی در کل بازیکنان زیادی را در تمرینات شرکت دادیم و نفراتی که هم اکنون در تیم هستند گزیده آنها هستند. در سایر پست‌ها مخصوصاً مهاجم و هافبک شرایط خوبی داریم و نظر سرمربی تیم هم همین است.

وی در مورد دراگان اسکوچیچ گفت: اسکوچیچ یک تمرین دهنده خیلی خوب و علاقمند به کار است و به امید خدا در بازی‌های امسال بتواند نتایج خوبی را با ملوان بگیرد. سیستم مورد علاقه اسکوچیچ 1-3-2-4 است و به سیستم 2-4-4هم علاقه دارد و در کل به تنوع تاکتیکی در بازی علاقه‌مند است.

حبیبی در ادامه گفت: من امیدوارم با تقویتی که در چند پست انجام می‌دهیم نتایج بهتری را از سال گذشته بگیریم. بازیکنان امسال با انگیزه فراوانی تمرین می‌کنند. مثلاً مازیار زارع خیلی با انگیزه است و سایر بازیکنان ما هم دارای همین انگیزه هستند تا بتوانند هواداران را خوشحال کنند.

حبیبی در پایان گفت: امیدوارم که هواداران صبوری سال گذشته را به خرج دهند. ما امسال احتیاج به زمان داریم که کارهای تاکتیکی در تیم جا بیفتد. امیدوارم مثل همیشه به این جوانها اعتماد کنند و آنها را مورد حمایت قرار دهند. با توجه به اینکه ترکیب تیم جوان شده این هواداران هستند که می‌توانند به این جوانان انگیزه و اعتماد به نفس بدهند.

منبع:ایسنا

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.