امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
۲۰:۳۴:۵۵ - یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسکوچیچ: وقتی در دقایق پایانی می‌بازم احساس خوبی ندارم –
به گزارش Malavan.ir ،‌ دراگان اسکوچیچ پس از شکست 3 بر 2 مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: وقتی در دقایق پایانی بازی را واگذار می‌کنم و بازنده می‌شوم احساس خوبی ندارم. سپاهان قابلیت‌های زیادی دارد، بازیکنانم هرچه در توان داشتند گذاشتند اما مقابل این تیم سه بازیکن خوب خود را نداشتیم. وی ادامه داد: […]

به گزارش Malavan.ir ،‌ دراگان اسکوچیچ پس از شکست 3 بر 2 مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: وقتی در دقایق پایانی بازی را واگذار می‌کنم و بازنده می‌شوم احساس خوبی ندارم. سپاهان قابلیت‌های زیادی دارد، بازیکنانم هرچه در توان داشتند گذاشتند اما مقابل این تیم سه بازیکن خوب خود را نداشتیم.

وی ادامه داد: در 20 دقیقه آخر بازی باید بازیکنان با عقل خود بازی می‌کردند اما آنها با احساس و قلبشان بازی کردند در 20 دقیقه پایانی کنترلی در بازی وجود نداشت هرچند می‌توانستیم گل بزنیم. چنین بازی‌هایی قابل پیش‌بینی نیست. در خیلی از بازی‌ها در این شرایط پیروز شده‌ایم و در بازی امشب هم بازنده شدیم.

اسکوچیچ در مورد استفاده از بازیکنان جوان گفت:‌ همیشه به بازیکنان جوان میدان می‌دهم و آنها را ترجیح می‌دهم اما در ابتدای این فصل ما برای بقا می‌جنگیدیم و در چنین شرایطی نمی‌توان زیاد به بازیکن جوان میدان داد. با این حال ما امسال ثاقبی را داشتیم.

سرمربی ملوان تصریح کرد: به خاطر دو چیز از حضور در ملوان خوشحالم؛ اول هواداران خوبش و دوم بازیکنانم. بازیکنان من همیشه جنگیدند. حتی در بازی امروز که خیلی‌ها تصور می‌کردند که این دیدار برای ما مهم نیست اما دیدید که بازیکنان من چطور برای موفقیت جنگیدند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب