اسکوچیچ: زمین انزلی به درد گاوبازی می‌خورد نه فوتبال!

سرمربی ملوان می‌گوید بازیکنان این تیم ترس زیادی مقابل پرسپولیس داشتند و پس از خوردن گل و به مرور زمان به بازی طبیعی خود بازگشتند.

به گزارش Malavan.ir و به نقل ازایسنا، دراگان اسکوچیچ پس از باخت یک بر صفر ملوان مقابل پرسپولیس در نشست خبری خود گفت: در مقابل پرسپولیس که یکی از بزرگ‌ترین تیم‌های ایران و صدرنشین جدول رقابت‌هاست، 6 یا 7 موقعیت گل داشتیم که متاسفانه نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم. بعضی ایراد می‌گیرند که چرا در این دیدار با سه فوروارد بازی نکردیم اما برای این کار لازم است پشت این مهاجمان زمینه‌سازی خوبی انجام شود و آن‌ها به خوبی تغذیه شوند. به نظر من افرادی که فوتبال نمی‌دانند فقط به این نگاه می‌کنند که خط حمله یک تیم چند نفر است.

سرمربی ملوان با بیان اینکه بسیار از کسب این باخت در خانه ناراحت هست، گفت: وقتی بازی شروع شد با احترام زیادی که برای پرسپولیس قائل بودیم، به زمین آمدیم ولی جواب آن احترام این بود که باختیم. واقعا چند روز وقت گذاشتم و خیلی با بازیکنان صحبت کردم که به پرسپولیس احترام بگذارند اما بازیکنان من پس از خوردن گل تازه شروع به بازی کردند.

وی افزود: بازیکنان ما در مقابل پرسپولیس با ترس به میدان آمدند و به مرور که از بازی گذشت ترس آن‌ها ریخت و توانستند بازی خودشان را ارائه دهند. در صورتی که باید از ابتدا بازی خود را می‌کردند و ترس و واهمه‌ای از حریف به دل‌شان راه نمی‌دادند. با این نظر موافق نیستم که تیم ما در نیمه دوم بهتر عمل کرد چرا که به اعتقادمن پس از خوردن گل تازه شروع به بازی طبیعی خود کردیم.

اسکوچیچ در پاسخ به سوالی درباره تفاوت تیم‌هایی مانند ملوان با تیم‌های مطرح اروپایی گفت: رئال مادرید، رئال مادرید و بارسلونا هم بارسلونا است. به نظر من پول در زندگی همه کارها را انجام می‌دهد و بسیاری از مشکلات را می‌تواند حل کند.

سرمربی ملوان در پایان کیفیت زمین ورزشگاه تختی انزلی را اسف‌بار دانست و گفت: این زمین به درد گاوبازی می‌خورد نه بازی فوتبال.

3 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.