اسکوچیچ تا پایان فصل در ملوان می ماند/ شاید اشجاری جدا شود

به گزارش Malavan.ir صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار اوج، درباره پیروزی تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: بازی خوبی بود. بسیار جذاب و دیدنی. هر دو تیم بابرنامه بازی کردند و تیم ما هم با برنامه های اسکوچیچ بسیار خوب عمل کرد. ما برنامه های هجومی را دنبال کردیم و با مطالعه ای که کادرفنی داشت، منافذ نفوذ سپاهان را بسته بودیم و همه چیز تحت کنترل بود.

وی ادامه داد: این نتایج، حاصل اعتماد من به اسکوچیچ نیست. این نتایج با همدلی، تلاش و کار بیشتر بدست آمده است البته باید این روند را ادامه دهیم تا بتوانیم به رده های بالاتر در جدول دست پیدا کنیم. البته برای برد سپاهان پاداش ویژه ای را به بازیکنان می دهیم.

مدیرعامل ملوان در پاسخ به این سوال که آیا اسکوچیچ تا پایان فصل در ملوان می ماند، تاکید کرد: وقتی این مربی در شرایطی که تحت فشار بوده و روزهای سختی را تجربه می کرده، توانسته توانایی های فنی خودش را نشان دهد، چه دلیلی دارد از ملوان برود. با وجود تمام کمبودهایی که داشتیم او توانسته تیم را به خوبی رهبری کند و تا پایان فصل با قدرت به کارش ادامه دهد.

درودگر در پایان درباره شایعه جدایی حسن اشجاری در نیم فصل اضافه کرد: من با اشجاری صحبت کردم. از نظر من او بازیکنی است با قابلیت بالا اما گاهی اوقات طرز تفکر مربی درباره یک بازیکن اینطور می شود. اسکوچیچ معتقد است اشجاری باید شرایطش را تغییر دهد. با این حال نیم فصل با او جلسه می گذاریم و صحبت می کنیم و با خود حسن درباره آینده اش تصمیم می گیریم. شاید او نیم فصل از ملوان برود.

3 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.