امروز یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸
۱۷:۲۱:۰۰ - چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسکوچیچ بماند، مدعی قهرمانی می‌شویم/ آینده ملوان روشن است
حسین غلامی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ملوان و تمدید قرارداد با دراگان اسکوچیچ، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: سیروس محجوب مالک باشگاه طی روزهای گذشته مذاکرات خوبی با دراگان اسکوچیچ داشت و توافقات اولیه صورت گرفته است اما در روزهای آینده قرار است طرفین به یک نقطه مشترک در مورد مسائل مالی […]

حسین غلامی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ملوان و تمدید قرارداد با دراگان اسکوچیچ، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: سیروس محجوب مالک باشگاه طی روزهای گذشته مذاکرات خوبی با دراگان اسکوچیچ داشت و توافقات اولیه صورت گرفته است اما در روزهای آینده قرار است طرفین به یک نقطه مشترک در مورد مسائل مالی برسند تا قرارداد این مربی را تمدید کنیم.

وی با بیان اینکه در توانایی‌های فنی اسکوچیچ شکی وجود ندارد، اضافه کرد: قطعا با تمدید قرارداد اسکوچیچ و جذب نفرات مدنظرمان، ملوان در فصل آینده یک پای قهرمانی در جام حذفی شده است. البته برای رسیدن به موفقیت در مسابقات لیگ، به داشتن زیر ساخت مناسب نیاز است و اگر امکانات لازم وجود نداشته باشد، همه تلاش‌های بی‌فایده خواهد بود.

سرپرست باشگاه ملوان در ادامه یادآور شد: سیروس محجوب هم به داشتن زیر ساخت‌ها تاکید دارد و در این مدت تلاش کرده است ملوان را از همه نظر به یک باشگاه حرفه‌ای تبدیل کند که برای رسیدن به چنین هدفی نیاز به زمان و تلاش و همکاری همه مسئولان دارد. قطعا در صورت داشتن امکانات حرفه‌ای، قهرمانی در لیگ و رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا دور از دسترس نخواهد بود.

وی در مورد اینکه محجوب می‌خواهد ورزشگاه تختی انزلی را مسقف کرده و تغییرات عمده‌ای در آن ایجاد کند، تاکید کرد: قرار است قسمتی از ورزشگاه تختی انزلی مسقف شده و ایرادات اصلی آن برطرف شود. در این زمینه مکاتباتی با هیات فوتبال استان انجام دادیم که این ورزشگاه بصورت اجاره به شرط تملیک و مدت‌دار در اختیار مالک باشگاه قرار گیرد. در اینصورت می‌توان در ورزشگاه انزلی هزینه کرد و 30 درصد از اشکالاتی که AFC از این ورزشگاه گرفته است را برطرف کنیم.

غلامی با بیان اینکه در صورت موافقت با این درخواست به سرعت اقدامات لازم در این خصوص انجام می‌شود، اضافه کرد: خوشبختانه در این مدت هیات مدیره هم قوی‌تر شده و امیدوارم با حضور این افراد توانمند در هیات مدیره و باشگاه و انجام کارهای اقتصادی و عمرانی، در آینده‌ای نزدیک ملوان روی پای خود ایستاده و به یکی از قدرت‌های فوتبال ایران تبدیل شود.

وی با توصیه به هوداران ملوان که باید صبور باشند زیرا آینده روشنی را برای این باشگاه متصور است، خاطرنشان کرد: هواداران باید به سیروس محجوب و مدیران باشگاه فرصت داده و عجله نکنند. ملوان در این چندساله به دلیل نداشتن زیر ساخت‌های لازم، متضرر شده است اما با تدابیر محجوب، کم کم در مسیر حرفه‌ای شدن قرار گرفته است و قطعا در زمان 2 ساله، ملوان به باشگاهی که من همیشه آرزوی آن را داشتم، تبدیل خواهد شد، باشگاهی الگو که هواداران به داشتن آن افتخار خواهند کرد.

سرپرست باشگاه ملوان در مورد خبر مذاکره‌اش با مازیار زارع و سیدجلال رافخایی جهت تمدید قراردادشان برای ادامه حضور در این تیم و اینکه آیا این موضوع با موافقت اسکوچیچ انجام شده؟، تصریح کرد: بنده به هیچ عنوان کسی را نه به اسکوچیچ تحمیل کرده و یا پیشنهاد می‌دهم.

وی اضافه کرد: این مربی تمام بازیکنان ایران را کاملا می‌شناسد اما مطمئن بودیم این دو بازیکنان در فهرست نفرات فصل آینده اسکوچیچ (درصورت تمدید قراردادش با ملوان) قرار دارند، به همین دلیل بصورت شفاهی با آنها مذاکراتی را انجام دادم.

غلامی با بیان اینکه حفظ پیکره و استخوانبدی تیم بسیار مهم است، افزود: مازیار و سیدجلال از بازیکنان بومی و تاثیرگذار ملوان هستند و به خاطر ارتباط نزدیکی که با این بازیکنان در این سال‌ها به عنوان سرپرست تیم و یا باشگاه داشته‌ام، بدون مقدمه با آنها صحبت کردم و موافقت اولیه آنها را هم گرفتم. ضمن اینکه به اسکوچیچ هم گفته‌ام، از زمانیکه فهرست نفرات مدنظر فصل آینده‌اش را ارائه کند، مذاکرات خود را برای جذب آنها آغاز می‌کنم.

وی در مورد اینکه چقدر امیدوار است کمیته انضباطی یک امتیاز کسر شده از این تیم را باز گرداند، خاطرنشان کرد: طی صحبتی که با آقای حسن‌زاده داشتم، به نظر می‌رسد این امتیاز ملوان بازگردانده نمی‌شود اما من می‌گویم وقتی تنبیهی را برای یک باشگاه در نظر می‌گیرید، باید راهکار قانونی برای تشویق آن باشگاه و بازگرداندن امتیاز هم در نظر گرفت. در بازی‌های اخیر همه شاهد بودند هواداران ملوان تنها به تشویق تیم خود می‌پردازند و حتی در مواردی هم تیم مقابل را تشویق می‌کنند که این نکات مثبت هم دیده شود.

غلامی در پایان در مورد آخرین وضعیت سعید عزت‌اللهی و پیشنهاداتی که این بازیکن دارد، گفت: من به سعید علاقه خاصی داریم زیرا از نظر فنی و اخلاقی بازیکن بسیار خوبی است. البته همه چیز در مورد آینده این بازیکن به تصمیم مالک باشگاه و سرمربی تیم دارد ولی قطعا اگر او به پیشرفت خود ادامه دهد، آینده بسیار خوبی را پیش رو خواهد داشت.

 

 

 

 

مهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. علی   اسفند ۸, ۱۳۹۲  

  علی کریمی در طول فصل صحبتی انجام داده بود مبنی بر اینکه دوست دارد در ملوان بازی کند.

  حالا خبر رسیده نام این بازیکن و بختیار رحمانی در لیست فصل آینده ملوان وجود دارد و احتمال دارد این دو نفر در فصل بعد ملوانی شوند. البته همه اینها در صورتی است که اسکوچیچ در این تیم ماندگار شود. زیرا او هم ساز جدایی کوک کرده و پیشنهادهای خوبی هم دارد.

  اگر اسکوچیچ در ملوان ماندگار شد، این دو بازیکن از اصلی ترین بازیکنان مورد نیاز او خواهند بود.

 2. امیر ثانی   اسفند ۸, ۱۳۹۲  

  در این فوتبال بی درو پیکر چه میگذرد؟در طی همه این سالها هر نوع فساد وتبانی و…که میتوان تصورش را کرد رادیدیم . باورود مدیران غیر ورزشی والبته سیاسی به عرصه فوتبال وظهور پدیده ای به نام دلالیسم روز بروز فوتبال کشور را به سمت لجنزاری پیش برد که برون رفت از آن در بازه زمانی کوتاه ،چیزی شبیه رویاست!

  با آمدن یک مربی تمام حرفه ای وآشنا به مسایل روز فوتبال دنیا وبدور از همه آن چیزهایی که تاکنون در فوتبال کشورمان دیده بودیم به ناگاه امیدها زنده شد.امید به بازگشت حلقه گمشده فوتبال ایران یعنی (شایسته سالاری)! که حداقل برای چند صباحی هم که شده جوانان وشایسته های این فوتبال احساس کنند که دیده میشوند و به حقشان میرسند و باندبازیها و دلالیها و یکسو نگری بیش از حد به سوگلیهای پایتخت به آخر خط خواهد رسید . بسیاری بر این عقیده بودند که مرد صاحب نام فوتبال دنیا خط بطلانی خواهد کشید بر همه تبعیض های آشکاری که طی همه این سالها بازیکنان شایسته ای را پشت خط تیم ملی نگاه داشت ! اما زهی خیال باطل که مافیای فوتبال ایران آنقدر در این سالها قدرتمند شده بود که مربی بزرگی همچون کیروش را هم به سمت و سوی خود کشاند!

  دعوت از جوانان وپشت خط مانده های شایسته فقط و فقط چند باری امتحان شد و باز هم همان سیستم قدیمی ! هر که بامش بیش برفش بیشتر! آری هر تیمی که بیشتر در لجنزار فساد فوتبال فرو رفت بیشتر مورد توجه قرار گرفت! هرکه صدایش را بلند تر کرد و فریاد زد گویی صدای حق بود و بس! متاسفیم برای فوتبالی که لیاقت ملوانش راندارد . این را ما نمیگوییم بلکه همه کارشناسان فوتبال ایران بر این اذعان دارند که این تیم بهترین و تاکتیکی ترین فوتبال را ارائه میدهد. آقایان کادر فنی سهم بهترین خط حمله لیگ برتر از تیم ملی چیست ؟ بهترین پاسور لیگ آیا ارزش یکبار امتحان در افکار تاکتیکی تان را ندارد؟ درست است که اسکوچیچ تاثیر بسیار زیادی در نوع فوتبال باطراوت و تاکتیکی ملوان داشته اما پیاده کردن چنین بازیهای زیبایی در زمین نیازمند بازیکنانی تاکتیک پذیر و تکنیکی و البته فداکار دارد که در ملوان به وفور پیدا میشود. تیمی که بسیاری از بازیکنانش در مکتب اصیل و مدرسه فوتبالش رشد پیدا کرده تا براحتی افکار مدرن مربیشان را پذیرا باشند. براستی تبعیض و بی عدالتی تا کجا؟در همین فصل سرمربی ملوان برای کمک به کاپیتانش ،چند بار افکار تاکتیکی اش را تغییر داد تا مازیار زارع برای کمک به تیم ملی دقایقی را در پست مورد دلخواه سرمربی تیم ملی بازی کند .آیا این بود جواب تیمی که همه جوره به فوتبال ایران خدمت کرد؟ از تیمی که همین چند روز پیش اسیر هنر نمایی جوانان باغیرت و بلند پرواز ملوان شده و به نوعی خرس وسط شده بودند مثل نقل و نبات بازیکن به تیم ملی دعوت میشود و بازیکنانی مثل خانزاده و پولادی مصدوم و کریمی سپاهان و بنگر پرمدعای پولکی در لیست آبکی تیم ملی هستند اما…

  نمیخواهیم چشممان را ببندیم و از روی تعصب حرف بزنیم اما واقعا کریمی سپاهان چه کار کرد که شاهین ثاقبی ملوان نکرد؟ دغاغله و رافخایی و سعید یوسف زاده و کورشی و آهی و…هیچکدام نمیتوانستند در این لیست باشند؟ مثلا نورچشمی های قرمز و آبی چه گلی به سر این فوتبال زده اند ؟ مازیار زارع و امیر حسین فشنگچی دیگر چه باید میکردند که نکردند؟ آری باز هم میگوییم که فوتبال ایران لیاقت ملوان را ندارد. تیمی که با همه مشکلات طاقت فرسا سوخت و ساخت و فوتبالی چشم نواز ارائه داد وخیلیها را انگشت به دهان کرد .تیمی که بهانه نگرفت و اعتصاب نکرد و مرد و مردانه و بدون قاطی شدن در بازیهای مافیایی و پشت پرده فوتبال کشور همه را به تحسین واداشت! لیاقت فوتبال این کشور همان بازیکنان میلیاردی هستند که در عرصه باشگاهی مایه آبروریزی ما درآسیا شده اند! و باید هم رییس فدراسیونمان کسی باشد که همه چیز را به سخره گرفته ! آقای کیروش در بزرگی ات شکی نیست اما همچنان میتوانید در جزایر هاوایی و ماداگاسکار و موزامبیک و… چرخی بزنید شاید بازیکنانی بیابید که چندعدد از گلبولهای خونشان ایرانی باشد! و همچنان میتوانید در اتاق شیشه ای آزادی به خواب شیرین فرو روید!

  آقای کیروش برای افکارتان احترام قائلیم و برای تیم ملی کشورمان که پسوند زیبای ایران را یدک میکشد آرزوی موفقیت میکنیم ولی اعتقاد داریم که خدایی هم هست و این جام جهانی هم میگذرد و رو سیاهی میماند برای کسانی که هر روز طبل رسواییشان بیشتر به گوش میرسد.

  جاویدباد نام پرافتخار ملوان بزرگ تا کور شود هرآنکه نتواند دید..


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب