اسکوچیچ: با اشتباهی مسخره و بچه‌گانه گل خوردیم/ پاشنکو بازیکن مهمی بود

به خاطر برد داماش، مغرور نبودیم
اسکوچیچ: با اشتباهی مسخره و بچه‌گانه گل خوردیم/ پاشنکو بازیکن مهمی بود

سرمربی تیم فوتبال ملوان پس از شکست مقابل راه‌آهن گفت: گل مسخره‌ای وارد دروازه‌مان شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، دراگان اسکوچیچ پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل راه‌آهن در نشست خبری پس از بازی گفت: از نتیجه ناراضی‌ام و فکر می‌کنم شایستگی بیشتری داشتیم.

وی ادامه داد: امروز روی یک اشتباه مسخره و بچه‌گانه‌ای گل خوردیم چرا که قانون فوتبال می‌گوید اگر دفاع وسط از پست خود خارج شد باید در صورتی که توپ از وی رد شد، به هر گونه‌ای که شده بازی را متوقف کند؛ اما مدافع ما اشتباه کرد و همان توپ تبدیل به گل شد. البته شاید این باخت برای ما خوب باشد.

اسکوچیچ در مورد داوری گفت: داور تلاشش را کرد تا خودش را در زمین پیدا کند؛ اما به واقع اشتباهی در کار نبود.

وی در خصوص خداحافظی پاشنکو از ملوان گفت: نبود پاشنکو در روند تیمی ملوان تاثیرگذار است و او برای ما بازیکن مهمی به شمار می‌رفت و باید از این پس در نبود او بازی کنیم. از اینکه پاشنکو می‌رود ناامید هستیم. در مجموع اتفاقاتی هفته‌ای که گذشت تمرکز ما را بر هم زد با این حال برای پاشنکو بهترین آرزوها را دارم و واقعا از رفتن او ناراحتم.

سرمربی ملوان تاکید کرد:‌ می‌توانستیم امروز با نتایجی که به دست آمد جایگاه خود را در جدول بهتر کند که این فرصت از دست رفت.

وی یادآور شد: پس از برد داماش به هیچ وجه مغرور نشدیم و آماده بودیم با خواست کامل به پیروزی برسیم. یک اشتباه بچه‌گانه کردیم و نشد پیروز میدان شویم. بهانه نمی‌آورم و این باخت را قبول می‌کنم.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.