امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۲۲:۳۳:۰۱ - پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسکوچيچ: ملوان در اولويتم است
اسکوچيچ پس از برتري دو بر يک مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: تعطيلي 40 روزه براي ليگ برتر در هيچ کجاي دنيا وجود ندارد آن هم در سه هفته مانده به پايان مسابقات. اين اتفاق هيچ سودي براي فوتبال ايران نخواهد داشت. چون انگيزه‌اي در بين بازيکنان نمي‌ماند و بدن‌ها تحليل‌ مي‌رود. به گزارش فارس، […]

اسکوچيچ پس از برتري دو بر يک مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: تعطيلي 40 روزه براي ليگ برتر در هيچ کجاي دنيا وجود ندارد آن هم در سه هفته مانده به پايان مسابقات. اين اتفاق هيچ سودي براي فوتبال ايران نخواهد داشت. چون انگيزه‌اي در بين بازيکنان نمي‌ماند و بدن‌ها تحليل‌ مي‌رود.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: اين تعطيلات به ما بيشتر سخت گذشت چون مشکلات خاص خودمان را داشتيم اما من مربي‌اي نيستم که تيمم را بدون برنامه به ميدان بفرستم.

سرمربي ملوان گفت: نيمه اول خوب نبوديم اما براي نيمه دوم برنامه داشتيم و به گل هم رسيديم. اگر دقت بيشتري مي‌کرديم مي‌توانستيم به گل‌هاي بيشتري برسيم.  البته گسترش فولاد هم خوب بازي کرد و فرصت‌هايي داشت.

اسکوچيج در خصوص فصل آينده و اينکه آيا در ملوان مي‌ماند يا خير، گفت: براي ماندن با من صحبت شده است اما تا پايان ليگ شرايط را بررسي مي‌کنم و برنامه مي‌دهم. هر باشگاهي برنامه‌ام را قبول کرد آماده هستم. اگر ملوان هم بخواهد در اولويتم است. تاکنون نيز پيشنهاد چند تيم را بررسي کردم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. نرگس ملوانی   فروردین ۸, ۱۳۹۳  

    بموننننننننننننننننن…

  2. مجید ابای   فروردین ۸, ۱۳۹۳  

    اول اخر خدا,بعد باکمک خدا محجوب و دراگان, و اسکلت تیم,باهم سال دیگه اسیا که سهله اروپاییم


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب