اسکوچيچ : مقابل بوسني اشتباه نکنيد

دراگان اسکوچيچ سرمربي تيم ملوان پس از قرعه کشي جام جهاني درباره ي بوسني هشدار داد .

اين مربي که روز گذشته يک پيروزي خوب در برابر داماش به دست آورد ، در ابتدا درباره ي اين مسابقه و سپس درباره ی قرعه کشي جام جهاني گفت :

* بازي چه طور بود ؟

بازيکنان من خيلي منظم و با فکر بازي کردند . من قبل از بازي خيلي سعي کردم تا هيجان حاصل از دربي روي ذهنيت بازيکنانم تاثير نگذارد و آن ها بتوانند بازي واقعي خود را ارایه بدهند . به نظر من اين عامل موفقيت مان بود و توانستيم با استفاده از پتانسيل‌ها به انجام يک بازي منطقي نتيجه ی دلخواه را به دست آوريم .

* داماش چه طور بود ؟

داماش تيم بسيار خوبي است و اين را از جايگاهش در جدول مي‌توان مشاهده کرد . آن ها تيم بسيار سازمان يافته‌یي داشتند و قبل از اخراج بازيکن شان بازي منطقي و خوبي در مقابل ما ارایه دادند ولي با از دست دادن بازيکنش و 10 نفره شدن ديگر آن نظم سابق را به خصوص در حملات شان نداشتند .

* قرعه‌کشي جام جهاني را ديديد ؟

بله کامل داشتم نگاه مي‌کردم .

* گروه ايران را چه طور ارزيابي مي‌کنيد ؟

آرژانتين تيم برتر اين گروه است و فاصله ی بسياري با 3 تيم ديگر دارد . اما به نظرم اختلاف سطح آن چناني بين ايران با بوسني و نيجريه نيست و هر سه تيم شانس صعود به عنوان تيم دوم را دارند .

* شما از کشور کرواسي هستي و احتمالاً شناخت خوبي از تيم بوسني داريد ، اين تيم را چه طوري ارزيابي مي‌کنيد ؟

تيم بوسني همان سبک يوگسلاوي سابق را بازي مي‌کند ، تيم پر از استعداد ولي با سازماندهي ضعيف . به نظرم تيم ايران اگر بازي خوبش را مقابل بوسني ارایه دهد و با تمرکز بازي کند ، شانس موفقيتي زيادي دارد . نداشتن اشتباهات فردي بسيار تاثيرگذار است ، چرا که بازيکنان مستعد بوسني از کوچک ترين اشتباهي بهترين استفاده را خواهند کرد . نظم و سازماندهي تيم کي‌روش در مقابل عدم سازماندهي لازم تيم بوسني مي‌تواند برگ برنده ی ايران باشد .

* گروه کرواسي را چه گونه ارزيابي مي‌کنيد ؟

خب ، کشور من با برزيل همگروه شده که به غير از قوي بودن و داراي بازيکن بزرگ بودن ، از امتياز ميزباني نيز برخوردار است . اما به نظر من کرواسي 2014 پتانسيل سورپرايز کردن حريفان را دارد و مي‌تواند نتايج غيرقابل پيش‌بيني را رقم بزند .

* کدام تيم را قهرمان جام جهاني مي‌دانيد ؟

من طرفدار کرواسي و ايران هستم اما به نظرم شانس اسپانيا از همه ی رقبا بيشتر است .

 

گزارش گل

4 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.