از مردم انزلی میخواهم ملوان را حمایت کنید

اسکوچيچ در نشست خبري قبل از بازي با فولاد، گفت: ما در بازي فردا امير حسين فشنگچي را به دليل سه اخطاره بودن در اختيار نداريم و دو مهاجم ما دغاغله و جلال رافخايي، بازيکنان مصدومان هستند. به طور حتم وقتي که ما اين بازيکنان را در اختيار نداريم، کمي از زهر خط حمله ما کم مي‌شود، ولي بازيکنان جوان و با انگيزه‌اي داريم که فردا جايگزين آنها هستند.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از ايسنا،وي در ادامه گفت: ما در بازي با نفت تهران در نيمه دوم بهتر ظاهر شديم و توانستيم چند حمله روي دروازه‌ آنها انجام دهيم، ولي در نيمه اول کمي خشمگين بوديم و شرايط معمول را نداشتيم. من هميشه به تعادل تيمي فکر مي‌کنم. نه اين که طوري باشد که تيم حمله کند، ولي در دفاع انسجام نداشته باشد. ما در دو بازي اخير خود خيلي منسجم بازي کرديم و سبک بازي اين چنيني را مي‌پسندم.

اسکوچيچ در ادامه، گفت: ما در خانه بيشتر به فکر حمله کردن هستيم و به همين دليل ممکن است روي ضد حملات غافلگير شويم، ولي در بازي‌هاي خارج از خانه تمرکز ما روي ضد حمله است. البته ما در پست دفاع دچار کمبود بازيکن هستيم و اگر هم بازيکناني در اين خط در آينده مصدوم داشته باشيم، مجبوريم که از مازيار زارع در اين پست استفاده کنيم.

وي در پايان با بيان اين که براي من ماندن و نتيجه‌ گرفتن در ليگ مهم است، گفت: ما در نيم فصل حتما نياز به بازيکن داريم. ما در فصل پيش بازيکنان زيادي را از دست داديم. تمام سعي خودم را مي‌کنم تا تيمم را ارتقا دهم. صادقانه مي گويم که مي‌خواهم در اينجا خوب کار کنم و اين را همه بايد بدانند که در اين تيم هيچ دستي وجود ندارد و فقط من هستم که تصميم مي گيرم. ما هفته‌ به هفته‌ تمام سعي مان را مي‌کنيم و مي‌جنگيم. از مردم و هوادارانمان مي‌خواهم که ما را حمايت کنند و آنهايي هم که ما را حمايت نمي‌کنند اين انگيزه را به ما مي‌دهند که به خاطر آنها بجنگيم تا راضي به حمايت‌مان شوند.

برچسب ها:
9 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.